"Aurora" tik po dramatiškos kovos šventė pergalę prieš "Pajūrio Špylmanai" ekipą

...

"Aurora" tik po dramatiškos kovos šventė pergalę prieš "Pajūrio Špylmanai" ekipą 465

Sausio 10 d. vakarą „Inter Cars“ taurės rungtynėse susitiko „Aurora“ ir „Pajūrio Špylmanai“ komandos. „Aurora“ tik po dramatiškos kovos nugalėjo „Pajūrio Špylmanai“ krepšininkus – 70:67 (17:23; 25:20; 13:12; 15:12)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo abiem komandom apsikeičiant taikliais metimais. Savo pranašumą pirmieji pradėjo įrodinėti jaunieji „Pajūrio Špylmanai“, kurie greitomis atakomis kirto varžovų gynybą. Po pirmųjų dešimties minučių „Pajūrio Špylmanai“ priekyje - 23:17.

Antrasis ketvirtis vyko permainingai. „Aurora“ ne tik buvo sumažinusi savo deficitą, tačiau ir įsiveržė į priekį 3 taškų persvara. Bet tai truko neilgai – „Pajūrio Špylmanai“ sužaidė geriau gynyboje, išprovokavo varžovų klaidas ir greitomis atakomis vėl perėmė rungtynių lyderės vaidmenį, o po dviejų kėlinių rezultatu 43:42 priekyje „Pajūrio Špylmanai“.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje įsitvyrojo greitas ir daug komandų klaidų pareikalaves krepšinis. Visą kėlinuką komandos žaidė taškas į tašką, o po triejų ketvirčių lygu – 55:55.

Ketvirtąjame kėlinuke varžybų tempo tendencija buvo labai panaši į trečiojo ketvirčio. Komandos keitėsi taikliais metimais ir nei vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo, tik ketvirtojo kėlinuko pabaigoje „Aurora“ krepšininkai perėmė kelis svarbius kamuolius ir įsiveržė į priekį triejais taškais 70:67. Per likusias 20 sekundžių „Pajūrio Špylmanai“ nesugebėjo suorganizuoti rezultatyvios atakos ir „Aurora“ krepšininkai šventė sunkią pergalę prieš jaunuosius krepšininkus.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: „Aurora“ – Egidijus Mačiukas 8 t., 15 at.k., 19 n.b.

„Aurora“ – Mindaugas Kundrotas 13 t., 7 at.k., 14 n.b.

„Pajūrio Špylmanai“ – Paulius Kazlauskas 16 t., 12 at.k., 4 rez.p., 4 per.k., 24 n.b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti