"Dragūnai" audringai palaikomi sirgalių švenčia pergalę po dramatiškos kovos

...

"Dragūnai" audringai palaikomi sirgalių švenčia pergalę po dramatiškos kovos 365

Trečiadienį (2018-10-10) vyko „Inter Cars“ taurės varžybos, kuriose susikovė „Dragūnai“ prieš „Memel Team“. „Dragūnai“ šventė sunkiąpergalę rezultatu 71-60 (19-14; 17-21; 16-16; 19-9).

„Dragūnai“ audringai palaikomi sirgalių galingai pradėjo varžybas, ir likus žaisti apie 4 minutes iki varžybų pabaigos pirmavo 15-2, tačiau E.Vegertas (Memel Team) nutraukė taškų badą ir taip padėjo savo komandai įsibėgėti ir kėlinuko gale jo komanda sumažino atsilikimą iki 5 taškų (19-14).

Antrajame kėlinuke „Memel Team“ suaktyvino gynybą, puolime įspūdingai žaidė Artūras Žarskas, o“Dragūnai“ komandos lyderis Aurimas Girskis gavo 3 asmeninę pražangą  ir įpusėjus kėlinukui 27-25 jau tapo pirmaujančia komanda. Kėlinuko pabaigoje likus žaisti apie 3 minutes Aurimas Girskis gavo techninę pražangą už vaidybą. Po atakos „Dragūnai“ komandos suolelis nenurimo ir gavo dvi technines pražangas. Tačiau tai nesutrukdė „Dragūnai“ komandai pirmauti po 2 kėlinukų minimalia persvara 36-35.

Po didžiosios pertraukos aikštelėje vyko daug neparuoštų ir neapgalvotų atakų, tačiau komandos stengėsi kuo daugiau jėgų skirti gynybai o ne puolimui. Buvo daug fizinės kovos ir kontaktų, ko pasekoje komandoms lemiamame ketvirtyje ėmė stigti jėgų ir buvo susirinkta daug pražangų. Likus žaisti apie 7 minutes iki rungtynių pabaigos Dmitrijus Liaščukas pelnė 5 taškus iš eilės ir taip padarė esminį varžybų lūžį, kai jo komanda vėl išsiveržė į priekį ir susikrovė 3 taškų persvarą 57-54. Likus apie 2 minutes iki varžybų pabaigos Marius Staponkus smeigė taiklų tritaškį greitoje atakoje ir „Dragūnai“ taip padeda tašką varžybose išsiverždami į priekį 69-56.  Šiose rungtynėse abiejose aikštelės pusėse dominavo „Dragūnai“ komandos žaidėjas Artūras Macickas, kuris padėjo komandai iškovoti svarbią pergalę „Inter Cars“ taurės varžybose.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Artūras Macickas „Dragūnai“ 16 tšk. 11 atk. k. 6 per.kam. 30 n.b.

Audrius Gudavičius "Dragūnai"  5 tšk., 8 atk.kam. 15 n.b.

Evaldas Vegertas "Memel Team" 8 tšk., 20 atk. k. 21 n.b.

Karolis Knabikas "Memel Team" 11 tšk., 7 atk. k. 15 n.b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti