"Gitana" po švenčių ir toliau nestabdo - nugalėti jaunieji "Pajūrio špylmanai"

...

"Gitana" po švenčių ir toliau nestabdo - nugalėti jaunieji "Pajūrio špylmanai" 463

Sausio 8 dieną "Inter Cars" taurėje susitiko "Gitana" ir "Pajūrio špylmanai" komandos. Pagauti geros bangos "Gitanos" vyrukai pratęsė naujų metų pergalingą seriją ir nugalėjo jaunimą rezultatu 93:76 (17:18; 29:12; 28:13; 19:33).

Pirmasis kėlinukas klostėsi lygiai. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Pajūrio špylmanai", kurie įgijo 4 taškų persvarą, tačiau toliau pabėgti neleido sėkmingas Algirdo Ramanausko žaidimas. Po pirmojo kėlinuko 18:17 pirmavo jaunieji krepšininkai.

Antrasis kėlinys skyrėsi kaip diena ir naktis. "Gitana" atsipalaidavo, pradėjo pataikyti iš toli, bėgti net ir prieš jaunimą greitomis atakomis, bei smaginti žiūrovus. Šis kėlinys ir buvo kertinis rungtynėse, jo metu "Gitana" susikrovė solidžią persvarą 46:30.

Po ilgosios pertraukos Lino Kazilionio auklėtiniai taip ir neatsigavo, o "Gitana" tik didino rekordinės persvaros atžymas viena po kitos. Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas, o rungtynių pabaigoje "Gitana" atleido vadžias ir leido Paulius Kazlauskui ir komapnaijai pasismaginti bei sušvelninti rezultatą. Rungtynes "Gitana" laimėjo rezultatu 93:76. 

Rungtynių žaidėjai:

Algirdas Ramanauskas "Gitana"26 tšk., 15 atk. kam., 35 nb.

Edmundas Prižgintas "Gitana" 16  tšk., 8 rez. perd.,  33 nb.

Paulius Kazlauskas "Pajūrio špylmanai" 24 tšk.,  8 atk. kam., 4 rez. perd.,4 per. kam.,6 kld., 27 nb.

Tadas Augustas Kvaščevičius "Pajūrio špylmanai" 18 tšk., 16 nb.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti