Ketvirtąjame kėlinuke jėgų pritrukę "Reborda" krepšininkai atidavė 3-osios vietos trofėjų į "Daikra" rankas

...

Ketvirtąjame kėlinuke jėgų pritrukę "Reborda" krepšininkai atidavė 3-osios vietos trofėjų į "Daikra" rankas 565

Balandžio 5 d. įvyko „Inter Cars“ taurės rungtynės dėl trečiosios vietos, kuriose susitiko „Daikra“ ir „Reborda“ ekipos.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių „Daikra“ pradėjo įrodinėti ko jie yra verti - per pirmąsias dvi minutes spurtavo 9:0. Po paprašytos „Reborda“ minutinės pertraukėlės, pastarieji susiėmė ir pradėjo rinkti taškus. Likus žaisti 3 min. pirmajame kėlinyje rezultatu 14:6 priekyje „Daikra“. Po pirmojo kėlinuko rezultatu 20:16 priekyje „Daikra“.

Antrąjį kėlinuką geriau pradėjo „Reborda“, kurie po Dariaus Šaulio tritaškio metimo išlygino rezultatą – 25:25, o po dar vieno Dovydo Kanopos dvitaškio jau ir įsiveržė į priekį – 27:25. Po šio metimo rungtynės vyko taškas į tašką, o po dviejų kėlinių komandos į rūbinę išeina rezultatu 40:37 priekyje „Reborda“.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, abi komandos žaidė taškas į tašką ir nei vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo, tik kėlinio pabaigoje po varžovų klaidų taškus pelniusi „Daikra“ įsiveržė vėl į priekį rezultatu 57:53.

Ketvirąjį kėlinuką spurtu pradėjo „Daikra“ ekipa, o „Reborda“ pradėjo trūkti energijos, ko pasekoje „Daikra“ sužaidus pusę kėlinuko susikrovė 9 taškų pranašumą – 63:54. Tačiau antroje kėlinuko pusėje „Reborda“ grįžo į rungtynes ir likus žaisti 1:42 pastarieji priartėjo iki 4 taškų – 65:61, tačiau „Reborda“ žaidėjas Dovydas Kanopa nepasinaudojo proga priartėti arčiau varžovų mesdamas tris baudos metimus, o „Daikra“ po taiklaus Valentino Rumiancevo „floater“ metimo įsiveržė į priekį 68:61.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: „Daikra“ Martynas Macas – 13 t., 6 at.k., 5 išprov. p., 19 n.b.

„Daikra“ Valentinas Rumiancevas – 15 t., 7 rez.p., 15 n.b.

„Reborda“ Dovydas Kanopa - 26 t., 6 at.k., 8 išprov. p., 25 n.b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:

Varžybų vaizdo įrašas:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti