Neįtikėtina rungtynių atomazga ir "Daikros" pirmas pralaimėjimas

...

Neįtikėtina rungtynių atomazga ir "Daikros" pirmas pralaimėjimas 435

Gruodžio 2 dienos popietę Gargžduose "Inter Cars" taurėje ginklus surėmė "Admiral" ir "Daikra" komandos. Po neįtikėtinos rungtynių atomazgos "Admiral" privertė pirmą kartą pralaimėti "Daikros" komandą rezultatu 74:72 (21:18; 16:14; 19:14; 18:26).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo lygiai, taškas į tašką, o "Daikra" kėlinio pabaigoje turėjo 4 taškų persvarą, kurią niekais pavertė "Admiral" smūgis pačio ketvirčio pabaigoje, kai spurtas 7:0 leido pirmauti po pirmojo kėlinio "Admiral" komandai 21:18.

Nuo to laiko "Admiral" nors ir nedidelę persvarą, tačiau laikė visų rungtynių metu. Komandas skyrė 5-8 taškai, o trečio kėlinio pabaigoje ir ketvirto kėlinio pradžioje "Admiral" surengė dar vieną spurtą ir padidino savo pesvarą iki rekordinės- 15 taškų atžymos, negana to "Daikra" komandos žaidžiantysis komandos vairininkas gavo dvi nesportines pražangas ir buvo priverstas palikti aikštelę. Tai suvienijo komandą ir daugiausia Lauryno Vadopalo pastangomis "Daikra" grįžo į rungtynes, tačiau pritrūko laiko ir turėjo pripažinti pirmą kartą varžovų pranašumą šiame sezone rezultatu 72:74.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Dovydas Ruoška "Admiral" 12 tšk., 13 atk. kam., 4 blk., 25 nb.

Mantas Jonikas "Admiral" 18 tšk., 5 rez. perd., 24 nb

Laurynas Vadopalas "Daikra" 33 tšk., 26 nb.

Vilius Kinka "Daikra" 10 tšk., 13 atk. kam., 22 nb.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
Laura Ragulskytė Pavliuk Laura Pavliuk Klaipėdos sportas © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti