Po dramatiškos dvikovos "Auroros" pergalė prieš "Gitaną"

...

Po dramatiškos dvikovos "Auroros" pergalė prieš "Gitaną" 362

Spalio 8 d. vakarą "Inter Cars" taurės rungtynėse susitiko „Aurora“ ir „Gitana“ komandos. Po dramatiškos kovos rezultatu 73:70 pergalę šventė „Auroros“ krepšininkai (18:15; 21:18; 16:21; 18:16).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo taškas į tašką, tačiau jau sužaidus kelias minutes prabilo toliašaudė “Auroros” artilerija, kurios pagrindinis snaiperis Benas Kentra įšovė porą tritaškių metimų ir suteikė savo komandai solidų pranašumą – 16:9. O po pirmojo kėlinuko “Aurora” vis dar priekyje – 18:15.

Antrąjame kėlinuke “Gitanos” komanda išlygino rezultatą ir prasidėjo rungtynės taškas į tašką. Nesustabdomai žaidė “Auroros” krepšininkas Benas Kentra, kuris tritaškius leido vieną po kito. Po dviejų ketvirčių rezultatu 39:33 priekyje “Aurora”.        

Trečiąjame kėlinuke vėl į rungtynes sugrįžo intriga. Susiėmę “Gitanos” vyrukai pradėjo mažinti deficitą ir likus žaisti 2 minutėmis trečiąjame kėlinyje pagaliau po ilgos pertraukos išlygino rungtynių rezultatą – 50:50. O po triejų kėlinių 55:54 priekyje “Auroros” komanda.

Ketvirtąjame kėlinuke aikštelėje įsitvyrojo chaosas, komandos žaidė vien greitomis atakomis ir po netaiklių metimų bandė užpulti netaupant laiko. Antrojoje kėlinuko pusėje geriau sekėsi “Auroros” krepšininkams, kurie pataikė porą taiklių tritaškių metimų ir įsiveržė į priekį – 66:59. Jau po minutinės pertraukėlės “Gitanos” krepšininkai smeigė du tritaškius metimus, bet jau iškart kitose atakose “Auroros” krepšininkai taip pat atsakė rezultatyviomis atakomis ir likus žaisti 2 minutes rezultatu 69:65 priekyje “Aurora”. Per likusį laiką “Gitanos” krepšininkai nesugebėjo pasivyti savo varžovų ir “Aurora” įsirašo dramatišką pergalę 73:70.

 

Rungtynių žaidėjai: MVP  - „Aurora“ Benas Kentra 23 t., 11 at. k., 23 n.b.

 „Aurora“  Robertas Stankus - 20 t., 4/7 trit. m., 17 n.b.

„Gitana“ Valentas Vaitkus – 20 t., 4 at.k., 18 n.b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti