Ponios ir ponai "Klaipėdos krašto policija" patenka į "Inter Cars" taurės finalą

...

Ponios ir ponai "Klaipėdos krašto policija" patenka į "Inter Cars" taurės finalą 563

Trečiadienį, balandžio 3 dieną  „Inter Cars“ taurės lemiame pusfinalio mače akis į akį susigrūmė „Klaipėdos krašto policija“ ir „Reborda“ komandos. Pergalę rezultatu 86-78 (26-23; 23-17; 20-14; 17-24) iškovojo „Klaipėdos krašto policija“. „Klaipėdos krašto policija“ keliauja į „Inter Cars“ taurės superfinalą.

Rungtynių pradžia buvo neįtikėtinai rezultatyvi turint galvoje tai, kad vyko lemiamos pusfinalio serijos varžybos. Komandos keitėsi taikliomis atakomis „Klaipėdos krašto policiją“ į priekį vedė Algirdas Kniukšta ir Ovidijus Rimeikis, o po krepšiu dominavo Linas Narkus, varžovų gretose išsiskyrė Karolis Kavalenka ir Darius Šaulys. Po pirmo kėlinio policininkai pirmavo rezultatu 26-23.

Antrajame kėlinyje „Klaipėdos krašto policija“ greitai įgijo dviženklį pranašumą. „Reborda“ grįžo į rungtynes tik panaudojusi zoninį presingą. Po dviejų kėlinių „Klaipėdos krašto policija“ pirmavo rezultatu 49-40.

Trečią kėlinį „Reborda“ vėl pradėjo spaudimu, kuris vėl pasiteisino. „Klaipėdos krašto policija“ greitai perkando varžovų riešutą ir įgijo dviženklį pranašumą. Visą kėlinį pirmavusi komanda dar labiau padidino savo pranašumą. Po trijų kėlinių rezultatas 69-54.

Ketvirtajame kėlinyje „Reborda“ visomis išgalėmis stengėsi grįžti į rungtynes ir didelių pastangų dėka ekipai tai pasiekti pavyko. Ekipa surengė nedidelį spurtą ir atsilikimą sumažino iki 6 taškų. Bet tai buvo viskas ką „Reborda“ sugebėjo sukurpti. Norint rimčiau pakonkuruoti komandai pritrūko laiko. „Klaipėdos krašto policija“ pergalę iškovojo rezultatu 86-78.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Klaipėdos krašto policija“ Algirdas Kniukšta 33t. 32 n.b.

„Klaipėdos krašto policija“ Linas Narkus 6t. 15 atk.kam. 3 blok.met. 23 n.b.

„Klaipėdos krašto policija“ Ovidijus Rimeikis 22t. 7 atk.kam. 20 n.b.

„Reborda“ Darius Šaulys 24t. 20 n.b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti