"Urbovitos" tritaškių lietus išgelbėjo pusfinalio seriją

...

"Urbovitos" tritaškių lietus išgelbėjo pusfinalio seriją 849

Birželio 15 dieną antrose "Inter Cars" didžiosios taurės pusfinalio serijos rungtynėse susigrūmė "Urbovita" ir "Švarūs Langai" komandos. Praktiškai visas rungtynes pirmavę ir nuostabiai tritaškius pataikę "Urbovitos" vyrai iškovojo pergalę rezultatu 83:73 (26:21; 21:21; 20:9; 16:22), bei išlygino seriją 1-1. Lemiamos rungtynės vyks birželio 18 dieną.

Jau nuo pirmų rungtynių minučių savo sąlygas pradėjo diktuoti "Urbovita". Fantastiškai užsivedę ir užsidegę vyrai pradėjo rungtynes taikliais tolimais metimais ir savo komandai leido laikyti persvarą viso kėlinio, o vėliau ir visų rungtynių metu (26:21).

Antrajame kėlinyje "Švarūs Langai" rado savo sėkmės receptų ir toli pabėgti varžovams neleido. Kėlinys baigėsi lygiai, o komandos ilsėtis išėjo "Urbovitai" pirmaujant 47:42.

Po ilgosios pertraukos "Švarūs Langai" stojo į zoninę gynybą, ko pasekoje buvo skaudžiai nubausti. Keletas taiklių "Urbovitos" bombų ir Paulius Barauskas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Po jos vaizdas aikštėje nepasikeitė, o "Švarūs Langai" momentais atrodė lyg nuleidę rankas. "Urbovita" po trijų kėlinių praktiškai jau neabejojo savo pergale (67:51).

Lemiamas ketvirtis tebuvo formalumas. "Švarūs Langai" komandai pristigo jėgų rimčiau sugrįžti į rungtynes, galbūt pritrūko ir rotacijos žaidėjų, o kiekvieną priartėjimą nutildydavo Lino Markaičio tolimos bombos. "Urbovita" lygina seriją 1-1, o pergalę iškovojo rezultatu 83:73.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Mindaugas Naudžiūnas "Urbovita" 16 tšk., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 21 nb.

Rokas Misevičius "Švarūs Langai" 16 tšk., 9 rez. perd., 6 atk. kam., 6 išpr. praž., 3 per. kam., 24 nb.

Linas Markaitis "Urbovita" 15 tšk., 5 atk. kam., 17 nb.

Jordanas Daukšas "Švarūs Langai" 13 tšk., 6 išpr. praž., 15 nb.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti