"WYWA" šventė užtikrintą pergalę prieš jaunuosius "Pajūrio Špylmanai" krepšininkus

...

"WYWA" šventė užtikrintą pergalę prieš jaunuosius "Pajūrio Špylmanai" krepšininkus 397

Lapkričio 6 d. vakarą “Inter Cars” taurės rungtynėse susitiko “Pajūrio Špylmanai” ir “WYWA” ekipos. “WYWA” šventė lengvą pergalę prieš jaunuosius “Pajūrio Špylmanai” krepšininkus – 72:45 (12:15; 13:18; 10:18; 10:21)

Pirmasis kėlinukas abiem komandom prasidėjo sunkiai. Prametusios daug metimų iš vidutinio nuotolio, komandos stengėsi taškus versti iš po krepšio. Po pirmojo kėlinuko rezultatu 15:12 priekyje – „WYWA“

Antrasis ketvirtis ir vėl vyko nerezultatyviai, komandom ir vėl nepavyko realizuoti tritaškių ir metimų iš vidutinio nuotolio. „WYWA“ komanda geriau dirbo gynyboje, ko pasekoje, varžovams, praradus kamuolius užbėgdavo į greitas atakas ir po dviejų kėlinių komandos į ilgąją pertrauką išeina rezultatu 33:25 – priekyje „WYWA“.

Trečiąjame kėlinyje įsitvyrojo greitas ir chaotiškas krepšinis. Tuo pasinaudojo „WYWA“ krepšininkai, kurie traukdami į greitas atakas vis didino savo pranašumą, o „Pajūrio Špylmanai“ ir toliau neatrado savojo metimo. Po triejų kėlinių rezultatu 51:35 priekyje „WYWA“.

Ketvirtąjį kėlinuką geriau pradėjo „Pajūrio Špylmanai“ krepšininkai, kurie varžovus prisivijo iki 10 taškų. Tačiau po minutinės pertraukėlės, Karolio Stirbio auklėtiniai susiėmė ir sumetė svarbius tritaškius metimus ir vėl atitolo nuo varžvų. Toliau iš nokdauno nepakilę „Pajūrio Špylmanai“ leido varžovams didinti pranašumą ir šventė pergalę rezultatu – 72:45.

Rungtynių MVP: „WYWA“ – Edvinas Puklevičius 19 t., 5 at.k., 9 rez.p., 5 per.k., 28 n.b.

„WYWA“ – Sergėj Liubičkij 16 t., 7 at.k., 5 per.k., 18 n.b.

„Pajūrio Špylmanai“ – Rokas Rudgalvis 10 t., 8 at.k., 11 n.b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
Klaipėdos sportas © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti