35 Armando Korsako taškai atnešė "VKKM - Sigmaris Group" ekipai pergalę

35 Armando Korsako taškai atnešė "VKKM - Sigmaris Group" ekipai pergalę 1480

Spalio 17 dieną Klaipėdos miesto Mano Būstastaurės rungtynėse susitiko VKKM - Sigmaris Group“ ir ERA“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 81:70 (21:15; 26:14; 23:20; 11:21) iškovojo “VKKM - Sigmaris Group.

Rungtynes “VKKM - Sigmaris Group” pradėjo spurtu 12:2 ir dviženklį pranašumą įgijo jau po trijų minučių žaidimo, tuo tarpu “ERA” buvo priversti susiburti pasitarimui. Po jo pavyko sugrįžti į rungtynes ir vienu metu “ERA” priartėjo iki vieno taško deficito, tačiau jaunimas geriau sužaidė kėlinio pabaigą ir po jo pirmavo 21:15.

Antrajame kėlinuke kartojosi pirmojo kėlinuko scenarijus. “VKKM - Sigmaris Group” tempiami Armando Korsako trijų metimų paeiliui iš toli susigrąžino dviženklį pranašumą. Pastarasis po dviejų kėlinukų turėjo surinkęs net 25 taškus, o jo atstovaujama “VKKM - Sigmaris Group” pirmavo solidžiu 18 taškų pranašumu. (47:29)

Antrojoje rungtynių pusėje komandos ir toliau laikėsi toli viena nuo kitos. Tiesa, dėl, tikėkimes, ne rimtos traumos, “VKKM - Sigmaris Group” komanda prarado savo lyderį ir tuo pasinaudoję “ERA” krepšininkai sumažino atsilikimą iki padoraus. Visgi laiko neužteko pakovoti dėl pergalės ir rungtynėse rezultatu 81:70 nugalėjo “VKKM - Sigmaris Group”.

Rungtynių žaidėjai: MVP Armandas Korsakas (VKKM - Sigmaris Group) 35 t., 8 atk. k., 3 išp. p., 39 n. b.

Justas Švaras (VKKM - Sigmaris Group) 17 t., 10 atk. k., 3 rez. p., 2 išp. p., 28 n. b.

Deividas Čeledinas (ERA) 19 t., 5 atk. k., 5 išp. p., 24 n. b.

Atsiprašome, rungtynių komentarų nebus dėl techninių kliūčių.