Antirekordinius pataikymo procentus demonstravę "Reborda - Vitaresta" turėjo pripažinti jaunimo pranašumą 1353

Lapkričio 26 dieną Klaipėdos miesto “Mano būstas” taurės rungtynėse susitiko “Reborda - Vitaresta“ ir ”KKM - OHQ Media“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 72:63 (30:16; 12:21; 13:16; 17:10) iškovojo “KKM - OHQ Media.

Rungtynes geriau pradėjo “KKM - OHQ Media”. Pirmajame kėlinuke jie suorganizavo varžovams spaudimą, kas padėjo išsiveržti į priekį dviženkliu pranašumu ir po pirmojo kėlinuko pirmauti rezultatu 30:16.

Antrajame kėlinuke per pirmasias tris su puse minutės “KKM - OHQ Media” pelnė vos keturis taškus, o varžovai surinko keturiolika, kas nubraukė visą jaunimo dviženklį pranašumą vos iki keturių taškų. “Reborda - Vitaresta” po dviejų kėlinių atsilikinėjo rezultatu 37:42.

Trečiajame kėlinyje “rebordininkam” pagaliau pavyko persverti rezultatą į savo naudą, nepaisant daug pramestų tritaškių. Po taiklaus Klaido Biškausko dvitaškio su trečiojo kėlinio sirena, “KKM - OHQ Media” pirmavo rezultatu 55:53.

Paskutiniajame ketvirtyje jaunimas ir toliau provokavo varžovus mesti tritaškius, o pastarieji viską svaidė pro šalį. Praradę pasitikėjimą “Reborda - Vitaresta” turėjo pripažinti varžovų pranašumą, pergalę rezultatu 72:63 iškovojo “KKM - OHQ Media”.

Rungtynių žaidėjai: MVP Jonas Škarnulis (KKM - OHQ Media) 20 t., 13 atk. k., 5 rez. p., 3 išp. p., 35 n. b.

Gabrielius Žvinklys (KKM - OHQ Media) 23 t., 8 atk. k., 2 rez. p., 18 n. b.

Mark Ostrovskij (Reborda - Vitaresta) 7 t., 11 atk. k., 3 išp. p., 14 n. b.