Antradienio vakaro trileris: pratęsimo drama ir gal kiek netikėta "KKM" komandos pergalė 1340

Lapkričio 14 dieną Klaipėdos miesto Mano būstas” taurės rungtynėse susitiko “Amber pirtis - Redo“ ir „KKM“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 72:69 (20:12; 7:18; 20:14; 17:20; 8:5) iškovojo “KKM.

Pirmasis kėlinukas buvo tarsi pirmųjų rungtynių “deja vu”. Jaunimas demonstravo pavyzdingą žaidimą ir laimėjo pirmąji kėlinuką rezultatu 20:12.

Antrajame kėlinuke istorija jau keitėsi, mat šie “KKM” krepšininkai ir toliau atkakliai gynėsi ir neleido varžovams toli nubėgti į priekį. “Amber pirtis - Redo” komandai pavyko persversti rezultatą į savo naudą, o po dviejų kėlinukų jie pirmavo rezultatu 30:27.

Trečiajame kėlinuke “Amber pirtis - Redo” pabėgo nuo varžovų dviženkliu pranašumu, tačiau jaunimas suorganizavo spaudimą ir persvėrė rezultatą į savo naudą. Po trijų kėlinių jie pirmavo rezultatu 47:44.

Ketvirtajame kėlinuke vyko atkakli ir lygi kova, į priekį išsiverždavo tai viena tai kita ekipa. Bet kova lygi išliko iki rungtynių pabaigos. Paskutiniojoje atakoje jaunimas turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau ataka buvo nesėkminga ir komandos nukeliavo į pratęsimą.

Pratęsime komandos aktyviai kovojo dėl pergalės. Likus trim sekundėm iki rungtynių pabaigos Dovydas Sipavičius (KKM) realizavo du baudos metimus, kurie padėjo jo ekipai išsveržti priekį rezultatu 72:69. Audrius Petrauskas kitoje aikštės pusėje dar turėjo galimybę komandas nusiųsti į antrą pratęsimą, tačiau jo metimas buvo netaiklus, ir pergalę rezultatu 72:69 iškovojo “KKM”.

Rungtynių žaidėjai: MVP Dominykas Agajev (KKM) 26 t., 4 atk. k., 4 rez. p., 8 per. k., 5 išp. p., 30 n. b.

Dovydas Sipavičius (KKM) 17 t., 5 atk. k., 6 rez. p., 22 n. b.

Žilvinas Srėbalius (Amber pirtis - Redo) 18 t., 32 atk. k., 6 rez. p., 6 išp. p., 43 n. b.