Antrajame kėlinuke rungtynes perlaužę "Mano Būstas" iškovojo pirmą pergalę

Antrajame kėlinuke rungtynes perlaužę "Mano Būstas" iškovojo pirmą pergalę 1479

Spalio 16 dieną Klaipėdos miesto Mano Būstastaurės rungtynėse susitiko Mano Būstas“ ir ”Reborda - Vitaresta“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 72:55 (19:22; 28:6; 15:12; 10:15) iškovojo “Mano Būstas.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė gana lygų krepšinį. Didesniu pranašumu nepavyko pabėgti nei vienai komandai, tačia kėlinuką geriau užbaigę “Reborda - Vitaresta” po kėlinuko pirmavo rezultatu 22:19.

Antrasis kėlinys atrodė kiek kitaip. “Mano Būstas” įgijo rekordinę dviženklę persvarą, o “rebordininkai” per kėlinuką surinkę viso šešis taškus, į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 19 taškų deficitą.

Antrojoje rungtynių pusėje niekas nepasikeitė. “Mano Būstas” ekipai iš esmės liko tik formalumai. “Reborda - Vitaresta” komanda strigo tiek puolime, tiek gynyboje ir buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą. Pergalę rungtynėse rezultatu 72:55 iškovojo “Mano Būstas”.

Rungtynių žaidėjai: MVP Eroldas Sova (Mano Būstas) 19 t., 14 atk. k., 4 išp. p., 28 n. b.

Alanas Urbonas (Mano Būstas) 18 t., 7 atk. k., 2 rez. p., 2 išp. p., 22 n. b.

Šarūnas Pocius (Reborda - Vitaresta) 27 t., 14 atk. k., 6 išp. p., 36 n. b.