Antrojoje rungtynių pusėje be savo trenerio likusi "VKKM - Sigmaris Group" patyrė nesėkmę 1475

Spalio 9 dieną Klaipėdos miesto Mano Būstastaurės rungtynėse susitiko “VKKM - Saulės kaina“ ir ”VKKM - Sigmaris Group“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 80:59 (15:18; 24:15; 14:11; 27:15) iškovojo “VKKM - Saulės kaina.

Pirmąją rungtynių pusę komandos žaidė lygų krepšinį. Aikštelėje netrūko fiziškumo ir kontakto. “VKKM - Saulės kaina” atrodė padoriau puolime, tačiau jų priešininkai “VKKM - Sigmaris Group” pirmuosius du kėlinukus laikėsi arti. Visgi mini spurtas antrojo kėlinuko pabaigoje, leido “VKKM - Saulės kaina” ekipai pabėgti solidesniu pranašumu į priekį ir po dviejų kėlinių jie pirmavo rezultatu 39:33.

Trečiajam kėlinukui nespėjus net įpusėti, “VKKM - Sigmaris Group” ekipa iki rungtynių pabaigos liko be trenerio. Už kalbas su teisėjais, rungtynių arbitrai išvijo pastarosios komandos strategą iš aikštės, o susiklosčiusia situacija pasinaudojusi “VKKM - Saulės kaina” komanda pabėgo dviženkliu pranašumu.

Paskutiniajame ketvirtyje “VKKM - Sigmaris Group” ekipa visai sugriuvo ir jiems nebeliko jokių vilčių iškovoti pergalę. Rungtynėse rezultatu 80:59 iškovojo “VKKM - Saulės kaina”.

Rungtynių žaidėjai: MVP Jonas Žukauskas (VKKM - Saulės kaina) 16 t., 12 atk. k., 5 išp. p., 24 n. b.

Martynas Dirkstys (VKKM - Saulės kaina) 14 t., 7 atk. k., 2 rez. p., 4 per. k., 4 išp. p., 17 n. b.

Nojus Vitosis (VKKM - Sigmaris Group) 12 t., 10 atk. k., 3 rez. p., 4 išp. p., 22 n. b.