Autsaiderių dvikovoje pirmoji "Dragūnai" komandos pergalė

Autsaiderių dvikovoje pirmoji "Dragūnai" komandos pergalė 1345

Lapkričio 19 dieną Klaipėdos miesto “Mano būstas” taurės rungtynėse susitiko “Dragūnai“ ir „WestTransit“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 71:58 (20:18; 21:12; 15;17; 15:11) iškovojo “Dragūnai.

Pirmąjį kėlinuką “WestTransit” pradėjo lyg ant sparnų, pataikė 4 metimus iš 5, tačiau išlaikyti tokio pat tempo nepavyko, o kėlinuką rezultatu 20:18 laimėjo “Dragūnai”.

Antrajame ketvirtyje “Dragūnai” ir toliau rungtyniavo neblogai, nors į rungtynes susirinko vos šešiese, jie sugebėjo po dviejų kėlinukų įgyti dviženklį pranašumą ir pirmauti rezultatu 41:30.

Antrojoje rungtynių pusėje “Dragūnai” nemažino tempo ir pamažu didino savo atotrūkį nuo varžovų. “WestTransit” ekipai atsilikimas tapo nepavejamas ir “Dragūnai” iškovojo pergalę rezultatu 71:58.

Rungtynių žaidėjai: MVP Martynas Ruzgus (Dragūnai) 25 t., 5 atk. k., 6 išp. p., 23 n. b.

Paulius Parnarauskas (Dragūnai) 16 t., 7 atk. k., 6 rez. p., 20 n. b.

Giedrius Baitis (WestTransit) 9 t., 12 atk. k., 1 išp. p., 17 n. b.