Intrigos kupiname Klaipėdos krepšinio mokyklų derbyje "KKM - Redo" triumfas
Intrigos kupiname Klaipėdos krepšinio mokyklų derbyje "KKM - Redo" triumfas 1506
![]() |
Sausio 3 dieną Klaipėdos miesto „Mano Būstas” taurės rungtynėse susitiko „KKM - Redo“ ir „KKM – Newlink Trust“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 77:75 (18:14; 14:14; 27:26; 18:21) iškovojo „KKM – Redo“.
Komandos rungtynes pradėjo demonstruodamos nekokybišką krepšinį su daug netaiklių metimų ir klaidų, ko pasekoje iki ilgosios petraukos komandos bendrai įmetė tik 60 taškų, o „KKM - Redo“ krepšininkai turėjo 4 taškų pranašumą (32:28).
Po ilgosios petraukos komandos apsikeitė krepšiais, užsikūrė savo puolimo mašinas ir keitėsi taikliais metimais, išlaikydamos intringą iki pat rugtynių pabaigos, kurioje Vakaris Vaivada (KKM – Redo) perėmęs kamuolį išprovokavo varžovo pražangą, įmetė du baudos metimus ir išvedė savo komandą į priekį likus 5 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos (77:75). „KKM – Newlink Trust“ krepšininkai dar turėjo paskutinį metimą, tačiau nors ir puikiai išpildę trenerio Mindaugo Stašio (KKM – Newlink Trust) derinį, nesugebėjo taikliai atakuoti krepšį, taip pralaimėdami penktadienio vakaro rungtynės rezultatu 77:75.
Rungtynių žaidėjai:
MVP Karolis Vakaris Daublys (KKM – Redo) 21 t., 2 atk. k., 3 išp. p., 24 n. b.
Justas Kazlauskas (KKM – Redo) 13 t., 7 atk. k., 7 rez. p., 22 n. b.
Aivaras Simonaitis (KKM – Newlink Trust) 19 t., 14 atk. k., 2 rez.p., 7 blk. m., 7 išp. p., 30 n. b.
Atsiprašome, šių rungtynių nuotraukų nebus.
Rungtynių komentarai: