Įspūdingo Žilvino Srėbaliaus pasirodymo pergalei iškovoti neužteko

Įspūdingo Žilvino Srėbaliaus pasirodymo pergalei iškovoti neužteko 1375

Gruodžio 19 dieną Klaipėdos miesto Mano būstas” taurės rungtynėse susitiko Amber pirtis - Redo“ ir Dragūnai“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 75:63 (25:16; 13:14; 16:16; 21:17) iškovojo “Dragūnai.

Pirmąjį kėlinuką labiau užtikrintai pradėjo “Dragūnai”. Paulius Parnarauskas pastariesiems pelnė 13 taškų per kėlinį ir “Dragūnai” pirmavo 25:16.

Antrajame ketvirtyje “Amber pirtis - Redo” ir toliau liko besivejančiųjų vaidmenyje. “Dragūnai” išlaikė savo pranašumą ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 38:30.

Antrojoje rungtynių pusėje traukiami Žilvino Srėbaliaus “Amber pirtis - Redo” dar bandė kabintis į rungtynes, tačiau nesėkmingai. Likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos Gilmanatas Makačinas įsmeigė vinį iš trijų taškų zonos, kuri išvedė jo komandą į priekį devyniais taškais ir taip nubraukė bet kokias viltis “Amber pirtis - Redo” komandai pakovoti dėl pergalės. Rungtynėse rezultatu 75:63 nugalėjo “Dragūnai”.

Rungtynių žaidėjai: MVP Gilmantas Makačinas (Dragūnai) 14 t., 9 atk. k., 1 rez. p., 3 išp. p., 25 n. b.

Paulius Parnarauskas (Dragūnai) 29 t., 6 atk. k., 1 rez. p., 18 n. b.

Žilvinas Srėbalius (Amber pirtis - Redo) 21 t., 26 atk. k., 4 išp. p., 46 n. b.