Išsigelbėjimo rungtynės: be kelių pagrindinių žaidėjų rungtyniavę "VR Servisas" išplėšė trečiąsias serijos rungtynes 1418

Vasario 11 dieną Klaipėdos miesto “Mano būstas” taurės rungtynėse susitiko WestTransit“ ir VR Servisas“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 73:58 (17:13; 19:12; 18:20; 19:13) iškovojo VR Servisas.

Pirmajame kėlinuke “WestTransit” sunkiai sekėsi rinkti taškus o pirmuosius jie pelnė tik po keturių minučių žaidimo. “VR Servisas” ekipa irgi žaidė gana nerezultatyvų krepšinį, tačiau juos į priekį traukė per kėlinį 12 taškų surinkęs Alanas Urbonas, o “baltieji” po pirmojo kėlinuko pirmavo rezultatu 17:13.

Antrajame kėlinyje “VR Servisas” ekipa pagavo pagreitį ir pamažu didino savo pranašumą, kol vienu metu komandas skyrė rekordinis 13 taškų skirtumas. “VR Servisas” išlaikė dviženklį pranašumą ir po dviejų kėlinukų pirmavo rezultatu 36:25.

Antrojoje rungtynių pusėje rungtynių kontrolę savo rankose ir toliau laikė “VR Servisas” ekipa, tuo tarpu “WestTransit” komandai puolime labai trūko taiklumo ir užtikrintumo. Tuo pasinaudoję “VR Servisas” išlaikė persvarą iki pat rungtynių pabaigos ir išplėšė lemiamas, trečiąsias serijos rungtynes (jos įvyks vasario 14 d.). Galutinis rungtynių rezultats 73:58 “VR Servisas” ekipos naudai.

Rungtynių žaidėjai: MVP Alanas Urbonas (VR Servisas) 26 t., 5 atk. k., 8 išp. p., 27 n. b.

Martynas Macas (VR Servisas) 7 t., 7 atk. k., 5 rez. p., 16 n. b.

Domantas Zaboras (WestTransit) 16 t., 7 atk. k., 2 išp. p., 19 n. b.