Įtemptoje dvikovoje sunki "Amber pirtis - Redo" ekipos pergalė

Įtemptoje dvikovoje sunki "Amber pirtis - Redo" ekipos pergalė 1405

Sausio 30 dieną Klaipėdos miesto “Mano būstas” taurės rungtynėse susitiko WestTransit“ ir Amber pirtis - Redo“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 65:60 (10:14; 22:13; 12:11; 21:22) iškovojo “Amber pirtis - Redo.

Pirmoji rungtynių pusė nebuvo rezultatyvi. Komandos metė daug metimų, tačiau dauguma jų skriejo pro šalį. Rungtynėms įsibėgėjus “WestTransit” ekipai pavyko atsiplėšti rekordiniu 12 taškų pranašumu, tačiau “Amber pirtis - Redo” krepšininkai po minutės pertraukėlės grįžo į rungtynes ir užtikrintai sužaidę antrojo kėlinuko pabaigą po dviejų kėlinukų jau pirmavo rezultatu 32:27.

Antrojoje rungtynių pusėje, trečiajame kėlinuke priekyje ir toliau laikėsi “Amber pirtis - Redo”, tačiau paskutiniajame kėlinyje “WestTransit” dar kartą grįžo į rungtynes ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi tik paskutiniosiomis minutėmis.

Likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos Žilvino Srėbaliaus (Amber pirtis - Redo) tritaškis truktelėjo jo ekipą į priekį ir padidino pranašumą iki 5. Per likusį laiką “WestTransit” krepšininkams nebepavyko persverti rezultato į savo naudą ir pergalę rezultatu 65:60 iškovojo “Amber pirtis - Redo”.

Rungtynių žaidėjai: MVP Žilvinas Srėbalius (Amber pirtis - Redo) 21 t., 18 atk. k., 2 rez. p., 28 n. b.

Rimas Bubliauskas (Amber pirtis - Redo) 21 t., 12 atk. k., 8 išp. p., 26 n. b.

Lukas Patašius (WestTransit) 19 t., 10 atk. k.,  6 per. k., 3 išp. p., 22 n. b.