Jaunimas pakuteno padus "Dragūnai" komandai

Jaunimas pakuteno padus "Dragūnai" komandai 1478

Spalio 11  dienos vakarą  „Mano Būstas“ taurės rungtynėse susitiko  „KKM – Newlink Trust“ ir „Dragūnai“ komandos. Po įtemptos rungtynių pabaigos pergalę rezultatu 87-84 (20:17; 25:18; 24:19; 18:30) iškovojo „Dragūnai“ komandos krepšininkai.

Rungtynes aktyviau pradėjo Pauliaus Parnarausko pirmyn vedama „Dragūnai“ komanda, tačiau jaunimas vis rasdavo sprendimą kaip prisivyti varžovus ir neleisti jiems susikrauti didesnio pranašumo.

Antrajame kėlinuke kariškiai primetė savo žaidimo stilių ir greitomis atakomis susikrovė solidesnį pranašumą 45-35.

Po didžiosios pertraukos toliau „Dragūnai“ kontroliavo padėtį ir kai atrodė, kad jau liko tik formalumas „KKM – Newlink Trust“ komandos krepšininkai pradėjo kurti mažą stebuklą – pataikė kelis tritaškius, perėmė pora kamuolių ir rezultatas tapo minimalus, tačiau neilgam, kariškiai rungtynių pabaigoje pasinaudojo savo fizine jėga, kas leido jiems išprovokuoti pražangas ir rinkti taškus nuo baudų metimo linijos, tačiau jaunimas ir tada kūrė stebuklą, ir išmetė gerą paskutinį tolimą metimą, kuris buvo netaiklus ir „Dragūnai“ iškovojo pirmą pergalę „Mano Būstas“ taurės rungtynėse.

MVP Paulius Parnarauskas (Dragūnai) 34 tšk., 3 atk. k., 3 rez. p., 33 n. b.

Gilmantas Makačinas (Dragūnai) 9 tšk., 15 atk. k., 3 rez.p. 18 n. b.