Luko Barkauskio 44 naudingumo balų debiutas "ERA" ekipoje pašventintas lengva pergale 1320

Spalio 27 dieną Klaipėdos miesto Mano būstas” taurės rungtynėse susitiko “ERA“ ir „Dragūnai“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 101:72 (19:14; 24:9; 25:23; 33:26) iškovojo “ERA.

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių rungtynių nugalėtojas atrodė aiškus. “ERA” komandos krepšininkai, vedini puikaus Luko Barkauskio pasirodymo, kuris per pirmuosius du kėlinukus jau buvo pelnęs 16 taškų, į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 20 taškų pranašumą. (43:23).

Paskutinieji du kėliniai atrodė beveik identiškai, “ERA” ir toliau laikėsi priekyje, dar šiek tiek pridėjo pranašumo ir iškovojo lengvą pergalę rezultatu 101:72.

Rungtynių žaidėjai: MVP Lukas Barkauskis (ERA) 38 t., 5 atk. k., 6 rez. p., 10 išp. p., 44 n. b.

Deividas Čeledinas (ERA) 18 t., 5 atk. k., 4 rez. p., 19 n. b.

Benas Žukauskas (Dragūnai) 18 t., 14 atk. k., 3 išp. p., 28 n. b.