Penktadienio vakaro rungtynėse „VR Servisas“ komandos pergalė

Penktadienio vakaro rungtynėse „VR Servisas“ komandos pergalė 1382

Sausio 5 d.  „Mano būstas“ taurės varžybose susitiko „VR Servisas“ ir „KKM“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 74:63 (17:14; 23:19; 14:14; 20:16) iškovojo „VR Servisas“

Rungtynės prasidėjo chaotišku krepšiniu. Abi komandos propagavo greitą krepšinį su daug netaiklių metimų ir prarastų kamuolių. Pirmasis kėlinys baigėsi 17:14 „VR Servisas“ komandos naudai.

Antrajame kėlinyje „VR Servisas“ krepšininkai puikiai išnaudojo savo ūgio pranašumą ir pelnė 12 taškų iš baudos aikštelės, taip padidindami savo pranašumą iki 7 taškų (40:33).

Po ilgosios petraukos „KKM“ krepšininkai pradėjo spausti varžovus nuo galinės linijos, priversdami „VR Servisas“ krepšininkus pasimesti ir prarasti ne vieną kamuolį, o galiausiai sumažinti atsilikimą iki minimalaus, tačiau „VR Servisas“ komanda buvo priversta imti minutės petraukėlę, po kurios pavyko stabilizuotis ir trečiasis kėlinys baigėsi 54:47.

Ketvirtajame kėlinyje rungtynių favoritai nemažino apsukų, padidino savo pranašumą ir laimėjo šio vakaro rungtynes rezultatu 74:63.

Rungtynių žaidėjai: MVP (VR Servisas) Eroldas Sova 20 t., 19 atk. k., 7 rez.p., 9 išp. p., 43 n. b.

Dainius Čereškinas (VR Servisas) 14 t., 13 atk. k., 2 išp. p., 19 n. b.

Ignas Leščiauskas (KKM) 9 t., 6 atk. k., 5 rez.p., 3 išp. p., 20 n. b.