Pirmąjį kėlinį tragiškai sužaidę „WestTransit“ krepšininkai išnešė sveiką kailį

Pirmąjį kėlinį tragiškai sužaidę „WestTransit“ krepšininkai išnešė sveiką kailį 1390

Sausio 12d.  „Mano būstas“ taurės varžybose susitiko „WestTransit“ ir „Dragūnai“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 69:64 (10:16; 24:14; 17:20; 18:14) iškovojo „WestTransit“.

Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo „Dragūnų“ kepšininkai, kurie likus 2 minutėms iki kėlinio pabaigos turėjo dviženklį, 10 taškų pranašumą, tačiau „WestTransit“ surengė 4:0 spurtą ir pirmasis kėlinys baigėsi 10:16.

Antrajame kėlinyje kartojosi pirmojo scenarijus, kurį geriau pradėjo „Dragūnų“ kepšininkai, tačiau po minutės pertraukėlės „WestTransit“ atsibudo ir sukūrė 20:6 atkarpą, o į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 4 taškų pranašumą (34:30).

Po ilgosios pertraukos komandos intrigą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos, likus žaisti minutei iki finalinės sirenos Dovydo Gadeikio (Dragūnai) metimas iš po krepšio išlygino rungtynių rezultatą (64:64). Tačiau „WestTransit“ surengė 5:0 spurtą ir laimėjo šio vakaro rungtynes rezultatu 69:64.

Rungtynių žaidėjai: MVP (WestTransit) Lukas Patašius 12 t., 21 atk. k., 6 išp. p., 20 n. b.

Giedrius Baitis (WestTransit) 8 t., 12 atk. k., 3 išp. p., 16 n. b.

Martynas Ruzgus (Dragūnai) 21 t., 10 atk. k., 8 išp. p., 25 n. b.