"Reborda - Vitaresta" ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių iškovojo pirmąją 1412

Vasario 6 dieną Klaipėdos miesto “Mano būstas” taurės rungtynėse susitiko Amber pirtis - Redo“ ir Reborda - Vitaresta“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 66:58 (15:16; 21:11; 21:19; 9:12) iškovojo Reborda - Vitaresta.

Pirmajame kėlinuke “Reborda - Vitaresta” ekipą užpuolė taškų badas. Tuo pasinaudoję “Amber pirtis - Redo” greit pabėgo dviženkliu pranašumu 10:0. Tačiau per minutės pertraukėlę, komandos stratego Valentino Rumiancevo įkvėpti “Reborda - Vitaresta” krepšininkai atsitiesė ir sugrįžo į rungtynes. Pirmąjį kėlinuką vienu taškeliu laimėjo “Amber pirtis - Redo” ekipa (16:15).

Antrajame kėlinyje rungtynių kontrolė jau priklausė “rebordininkams”. Spaudimas padėjo surinkti taškų greitose atakose ir išsiveržti į priekį. Po taiklaus Mark Ostrovskij tritaškio su antrojo kėlinio sirena, “Reborda - Vitaresta” komanda pirmavo rezultatu 36:27.

Antrojoje rungtynių pusėje “Reborda - Vitaresta” ekipai ir toliau pavyko išlaikyti gana tolimą distanciją iki varžovų. “Amber pirtis - Redo” vis bandė kabintis į rungtynes, tačiau pasipylusios klaidos varė į neviltį. “Reborda - Vitaresta” išsilaikė priekyje iki pat rungtynių pabaigos ir iškovojo pirmąją pergalę serijoje iki dviejų, rezultatu 66:58.

Rungtynių žaidėjai: MVP Šarūnas Pocius (Reborda - Vitaresta) 15 t., 14 atk. k., 3 išp. p., 25 n. b.

Gediminas Anuškevičius (Reborda - Vitaresta) 19 t., 8 atk. k., 19 n. b.

Žilvinas Srėbalius (Amber pirtis - Redo) 13 t., 17 atk. k., 4 rez. p., 3 išp. p., 32 n. b.