„Reborda - Vitaresta” tapo bronzinio finalo nugalėtojai

„Reborda - Vitaresta” tapo bronzinio finalo nugalėtojai 1440

Kovo 23 dieną Klaipėdos miesto „Mano būstas” taurės mažojo finalo rungtynėse susitiko „KKM – OHQ Media“ ir „Reborda - Vitaresta“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 82:79 (22:18; 22:16; 22:26; 16:19) iškovojo  „Reborda - Vitaresta”.

Pirmajame kėlinyje jautėsi mažojo finalo įtampa. Abi komandos žaidė blankų krepšinį su daug netaiklių metimų ir klaidų. Per pirmąjį kėlinį „Reborda - Vitaresta“ išsimetė net 15 tritaškių metimų, iš kurių tik 4 pasiekė tikslą, o pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 18:22.

Antrajame kėlinyje atsirišo „Rebordininkų“ tolimi metimai, kurie vienas po kito siuntė „KKM – OHQ Media“ krepšininkus į neviltį, o „KKM – OHQ Media“ komanda buvo priversti imti minutės petraukėlę ir gesinti susidariusį gaisrą. Į ilgąją petrauką ”Reborda - Vitaresta“ išėjo turėdami dviženklį 10 taškų pranašumą (34:44).

Po ilgosios petraukos „KKM – OHQ Media“ žaidėjas Gabrielius Žvinklys, lyg tornadas pradėjo šluoti „Reborda - Vitaresta“ pranašumą. O tada savo žodį tarė, veteranų klasei priskiriamas, Justas Poviliūnas (Reborda - Vitaresta), kuris net su savo "sulūžusiais" kelėnais pradėjo laidyti vieną tolimą metimą po kito ir sustabdė „KKM – OHQ Media“ rengtą spurtą, o trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 60:66.

Ketvirtajame kėlinyje intriga išliko iki pat rungtynių galo, o likus 3 minutės iki kėlinio pabaigos, į rungtynes susirinkusius sirgalius iš vietos kėlė „KKM – OHQ Media“ komandos surengtas 12:0 spurtas, tačiau „Reborda - Vitaresta“ dar sykį parodė savo patirtį, nepasimetė, susimetė baudos metimus ir laimėjo bronzinį finalą rezultatu 79:82.

Rungtynių žaidėjai: MVP Mark Ostrovskij (Reborda – Vitaresta) 18 t., 11 atk. k.,  27 n. b.

Edvinas Šiurna (Reborda - Vitaresta) 20 t., 4 atk.k., 5 rez.p., 3 išp. p., 22 n. b.

Gabrielius Žvinklys (KKM – OHQ Media) 32 t., 3 atk.k., 6 rez.p., 7 išp. p., 28 n. b.