Tik ketvirtajame kėlinyje „ERA“ įrodė savo pranašumą

Tik ketvirtajame kėlinyje „ERA“ įrodė savo pranašumą 1351

Lapkričio 23d.  „Mano būstas“ taurės varžybose susitiko „KKM – OHQ Media“ ir „ERA“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 80:63 (16:19; 21:18; 17:14; 26:12) iškovojo „ERA“.

Pirmąjį kėlinį Darius Skuodas (ERA) pradėjo dviejais tolimais metimais išeilės, tačiau „KKM – OHQ Media“ jaunieji krepšininkai nepasimetė. Suaktyvinę gynybą perėmė keletą kamuolių, užbėgo į greitą puolimą ir po pirmojo kėlinio turėjo 3 taškų pranašumą (19:16)

Antrąjį kėlinį „KKM – OHQ Media“ pradėjo 8:0 spurtu, taip priversdami „ERA“ komandą imti minutės petraukėlę, po kurios pavyko stabilizuotis ir antrąjį kėlinį baigti lygiosiomis (37:37)

Ketvirtajame kėlinyje „ERA“ komanda įrodė kodėl yra šio vakaro favoritai ir laimėjo ketvirtąjį ketvirtį 14 taškų skirtumu, taip įsirašydami dar vieną pergalę 80:63.

Rungtynių žaidėjai: MVP (ERA) Lukas Barkauskis 31 t., 3 rez.p., 4 išp. p., 28 n. b.

Darius Skuodas (ERA) 24 t., 9 atk. k. 21 n. b.

Dovydas Rupšlaukis (KKM – OHQ Media) 15 t., 3 atk. k. 6 rez.p., 7 išp. p., 19 n. b.

Atsiprašome, šių rungtynių nuotraukų nebus.