Triuškinančiu rezultatu „VR Servisas“ komanda laimi pirmąsias pusfinalio serijos rungtynes 1427

Vasario 20d.  „Mano būstas“ taurės pirmosiose pusfinalio varžybose susitiko „VR Servisas“ ir „KKM – OHQ Media“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 92:62 (25:17; 16:20; 26:13; 25:12) iškovojo „VR Servisas“.

Rungtynes geriau pradėjo „VR Servisas“  komanda, kuri iškarto spurtavo 6:2 ir privertė „KKM – OHQ Media“ imti minutės pertraukėlę, po kurios pavyko stabilizuotis ir išlygtinti rezultatą ir tik likus minutei iki kėlinio pabaigos „VR Servisas“ surengė dar vieną taškų spurtą ir laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 25:17.

Antrajame kėlinyje jau atrodė, kad „VR Servisas“  komanda pagavo savo žaidybinį ritmą ir užbaigs rungtynes šiame kėlinyje, tačiau to neleido Gabrielius Žvinklys (KKM – OHQ Media), kuris su savo dviejais taikliais tolimais metimais ne tik užvedė komandą, tačiau ir gausiai susirinkusius rungtynių žiūrovus, o antrasis kėlinys baigėsi 41:37.

Po ilgosios petraukos petraukos „VR Servisas“ krepšininkai ir toliau nemažino apsukų, o savo tolimais metimais varė į neviltį „KKM – OHQ Media“ krepšininkus bei trenerį.

Tačiau jaunimas ketvirtajame kėlinyje surengė 10:0 spurtą, uždegdami „VR Servisas“ komandos namus, tačiau greitai susipratę apie degantį namą „VR Servisas“ krepšininkai, greitai ištraukė gesinimo žarną ir triuškinančiu pranašumu laimėjo šias rungtynes (92:62).

Rungtynių žaidėjai: MVP (VR Servisas) Andrius Steponaitis 19 t., 12 atk. k., 3 rez.p., 27 n. b.

Valentinas Rumiancevas (VR Servisas) 18 t., 6 atk.k., 5 išp. p., 27 n. b.

Titas Dainius (KKM – OHQ Media) 6 t., 6 atk.k., 11 n. b.