Trylikos pergalių paeiliui serija nutraukta: šešiese į rungtynes susirinkę "Reborda - Vitaresta" išvargo pergalę 1406

Sausio 30 dieną Klaipėdos miesto “Mano būstas” taurės rungtynėse susitiko “Reborda - Vitaresta“ ir ”VR Servisas“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 73:68 (20:17; 20:14; 19:27; 14:10) iškovojo “Reborda - Vitaresta.

Pirmajame kėlinuke komandos žaidė laisvą žaidimą, nei viena nepasižymėjo kibia gynyba, tad krepšininkai atakavo beveik nedengiami. Pirmąjį kėlinuką rezultatu 20:17 laimėjo “Reborda - Vitaresta”.

Antrajame ketvirtyje, nors tik ir su vienu keitimu, tačiau “rebordininkai” ir toliau nemažino tempo, traukiami per du kėlinius 18 taškų įmetusio Mark Ostrovskij, vienu metu jau pirmavo rekordiniu 11 taškų pranašumu. Į ilgąją pertrauką “VR Servisas” išėjo atsilikinėdami rezultatu 31:40.

Antrojoje rungtynių pusėje intriga pradėjo grįžti į rungtynes, “Rebordos - Vitaresta” komandoje puolime nublėso ir Mark Ostrovskij faktorius, o “VR Servisas” pamažu mažino savo atsilikimą.

Rungtynėms persiritus į paskutinįjį kėlinį, komandos ir toliau žaidė apylygiai, bet priekyje vis dar išliko “mėlynieji”. Vaizdas nepasikeitė ir nuaidėjus rungtynių pabaigą skelbiančiai sirenai. “VR Servisas” bandė dar pakovoti dėl pergalės, tačiau pritrūko sėkmės ir 13 laimėtų rungytynių iš eilės serija buvo nutraukta. Pergalę rezultatu 73:68 iškovojo “Reborda - Vitaresta”.

Rungtynių žaidėjai: MVP Mark Ostrovskij (Reborda - Vitaresta) 29 t., 13 atk. k., 8 išp. p., 36 n. b.

Aleksabdr Kostiugov (Reborda - Vitaresta) 15 t., 10 atk. k., 19 n. b.

Alanas Urbonas (VR Servisas) 20 t., 5 atk. k., 2 išp. p., 19 n. b.