Visus ketvirčius laimėję „Dragūnai“ iškovojo lengvą pergalę

Visus ketvirčius laimėję „Dragūnai“ iškovojo lengvą pergalę 1352

Lapkričio 24d.  „Mano būstas“ taurės varžybose susitiko „KKM“ ir „Dragūnai“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 61:98 (15:18; 18:29; 12:27; 16:24) iškovojo „Dragūnai“

Nuo pat rungtynių pradžios „Dragūnų“ komanda naudojosi savo ūgio pranašumu ir „vertė“ visus taškus iš baudos aikštelės. Nors „KKM“ jauniesiems krepšininkams trūko ūgio, tačiau greičiu neatsiliko ir bėgdami į greitas atakas, po pirmojo kėlinio turėjo tik 3 taškų deficitą (15:18).

Antrajame kėlinyje „Dragūnų“ komanda ir toliau bombardavo varžovus iš baudos aikštelės, taip susikraudami dviženklį 14 taškų pranašumą (33:47)

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir „Dragūnai“ toliau didino savo persvarą, pasiekė rekordinį 37 taškų pranašumą ir laimėjo šio vakaro rungtynes rezultatu 61:98

Rungtynių žaidėjai: MVP (Dragūnai) Paulius Parnarauskas 36 t., 10 atk. K., 5 rez.p., 6 išp. p., 40 n. b.

Martynas Ruzgus (Dragūnai) 33 t., 7 atk. k. 12 išp. p., 34 n. b.

Dovydas Inokaitis (KKM) 21 t., 2 atk. k. 2 išp. p., 18 n. b.