"VR Servisas" toliau žingsniuoja be pralaimėjimų

"VR Servisas" toliau žingsniuoja be pralaimėjimų 1348

Lapkričio 21 dieną Klaipėdos miesto Mano būstas” taurės rungtynėse susitiko “VR Servisas“ ir ”ERA“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 67:57 (23:11; 14:11; 10:20; 20:15) iškovojo “VR Servisas.

Rungtynes “VR Servisas” pradėjo su vėjeliu, pirmajame kėlinuke siautėjo Eroldas Sova surinkęs 14 taškų per kėlinį, kas leido jau ankstyvojoje rungtynių fazėje “VR Servisui” išvieržti dviženkliu pranašumu ir po dviejų kėlinukų pirmauti rezultatu 37:22.

Antrąją rungtynių pusę “ERA” komanda pradėjo užsivedę ir surinko 8 taškus paeiliui, kurie nubraukė atsilikimą perpus. Tokį patį tempą pavyko išlaikyti ir iki kėlinio pabaigos, po trijų kėlinukų “ERA” atsilikinėjo 42:47.

Ketvirtajame kėlinuke “VR Servisas” susigrąžino dviženklį pranašumą, nors “ERA” ekipa ir bandė dar kabintis į žaidimą, tačiau neapvyko. Pergalę rezultatu 67:57 iškovojo “VR Servisas” komanda.

Rungtynių žaidėjai: MVP Eroldas Sova (VR Servisas) 24 t., 8 atk. k., 1 rez. p., 6 išp. p., 26 n. b.

Valentinas Rumiancevas (VR Servisas) 17 t., 8 atk. k., 7 rez. p., 24 n. b.

Laurynas Vadopalas (ERA) 16 t., 5 atk. k., 4 išp. p., 14 n. b.