"Adrijus - Mano Būstas" paleido pergalę iš rankų

"Adrijus - Mano Būstas" paleido pergalę iš rankų 1153

Lapkričio 9  dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko Ovirama“ ir Adrijus – Mano Būstas“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 71:62 (15:21; 13:19; 16:10; 27:12) iškovojo „Ovirama“.

Rungtynes abi komandos pradėjo neblogai. Gerai puolė, gerai gynėsi, tačiau kėlinuko pabaigą šiek tiek geriau sužaidė „Adrijus – Mano Būstas“ komanda, kuri po pirmojo kėlinuko pirmavo šešiais taškais.

Antrajame kėlinuke „Adrijus – Mano Būstas“ ir toliau išsilaikė priekyje. Algirdas Kniukšta tiesiog "degė" iš trijų taškų zonos ir po dviejų kėlinių jau buvo pataikęs penkis tritaškius, kas padėjo „Adrijus – Mano Būstas“ komandai pirmauti po dviejų kėlinių rezultatu 40:28.

Trečiajame kėlinuke “Ovirama” po truputį pradėjo mažinti savo atsilikimą ir artėti prie varžovų, bei kabintis į rungtynes.

Ketvirtasis kėlinukas buvo visiškai skirtingas nuo pirmųjų trijų. Paskutiniajame ketvirtyje rungtynių eigą savo pusėn po truputį pradėjo laužti “Ovirama”. Kėlinukui įpusėjus dėl “blogo teisėjavimo” “Adrijus – Mano Būstas” komandoje pasipylė techninės pražangos. Valentinas Rumiancevas po antrosios techninės pražangos iš rungtynių buvo išvarytas, o “Ovirama” pasinaudojusi priešininkų reakcijomis ir emocijomis, kurios daugiau buvo orientuotos ne į žaidimą, o į teisėjų švilpukus, visiškai perlaužė rungtynių eigą ir iškovojo pergalę rezultatu 71:62.

Rungtynių žaidėjai: MVP (Ovirama) Rokas Šimkevičius 18 t., 8 atk. k., 2 rez. p., 6 išp. p., 3 per. k., 20 n. b.

Vitalij Sokolov (Ovirama) 12 t., 9 atk. k., 1 rez. p., 2 išp. p., 18 n. b.

Algirdas Kniukšta (Adrijus – Mano Būstas) 19 t., 8 atk. k., 1 rez. p., 2 išp. p.,  23 n. b.