"Adrijus - Mano būstas" vos išnešė sveiką kailį

"Adrijus - Mano būstas" vos išnešė sveiką kailį 1204

Sausio 18 dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko Adrijus – Mano būstas“ ir „Redo - WestTransit“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 77:73 (13:20; 21:16; 18:16; 25:21) iškovojo „Adrijus – Mano būstas“.

Pirmajame kėlinuke siautėjo “Redo - WestTransit” ekipos atstovas Doridas Bugys. Jis per pirmąjį kėlinuką sumetė 14 taškų ir padėjo savo komandai laimėti pirmąjį ketvirtį rezultatu 20:13.

Antrąjį kėlinuką “Adrijus – Mano būstas” pradėjo mažinti savo atsilikimą, kas sėkmingai sekėsi viso kėlinio eigoje. “Redo - WestTransit” ekipa tuo tarpu ir toliau neblogai atakavo iš toli, o po pirmųjų dviejų kėlinių pirmavo vos vienos atakos pranašumu, rezultatu 36:34.

Antrojoje rungtynių pusėje jau vyko kova taškas į tašką. Keliais taškais į priekį pabėgdavo tai viena, tai kita komandos. Ketvirtajame kėlinuke ilgą laiką rezultatas laikėsi lygus ir tik paskutiniosiomis minutėmis, kai “Redo” ekipoje išsibaudavo du žaidėjai ir aikštelėje, dėl keitimų stokos liko vos keturi žaidėjai, “Adrijus – Mano būstas” perėmė rungtynes ir užbaigę kelias atakas sėkmingai paeiliui iškovojo pergalę rezultatu 77:73.

 

Rungtynių žaidėjai: MVP Andrius Steponaitis (Adrijus – Mano būstas) 25 t.,21 atk. k., 9 išp. p.,  45 n. b.

Paulius Šylius (Adrijus – Mano būstas) 20 t. , 10 atk. k., 4 rez. p., 23 n. b.

Doridas Bugys (Redo - WestTransit) 22 t., 3 atk. k., 4 rez. p., 21 n. b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti