Aistrų kupinoje akistatoje įtikinamas "Oviramos" dominavimas

Aistrų kupinoje akistatoje įtikinamas "Oviramos" dominavimas 1236

Vasario 21 dieną "Bendruomenių" taurėje susitiko lentelės kaimynai - "Ovirama" bei "Izoton" komandos. Intriga prieš rungtynes išties buvo nemaža, nes "Izoton" šiame sezone abu kartus guldė vienus iš pagrindinių favoritų, o gal net pagrindinius į taurę. Šį vakarą viskas buvo kitaip. "Ovirama" tiesiog "nunešė" varžovus, o pastarieji labiau reiškė prentezijas teisėjams ir visiem aplink, tačiau tik ne sau. "Ovirama" iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 86:60 (22:16; 24:13; 26:15; 14:16).

Intriga blėso jau nuo pirmų rungtynių minučių, kuomet "Ovirama" greit susikrovė dviženklę persvarą ir tik antroje kėlinio pusėje, kuomet susėdo "Oviramos" lyderiai "Izoton" komanda priartėjo (22:16).

Antrajame kėlinyje sugrįžęs startinis "Oviramos" penketas tiesiog dominavo aikštėje ir jokių vilčių varžovams nežadėjo. Užtikrintas žaidimas ir kelionė į ilgąją pertrauką pirmaujant 46:29.

Po ilgosios pertraukos niekas nepakito, o "Ovirama" "step by step" didino savo pranašumą. Mindaugas Kundrotas buvo nubaustas technine pražanga, o tada ir prasidėjo rungtynių aistros. "Izoton" komandos trenerio priekaištai arbitrams, nevaldomos emocijos ir po keletos atakų visa techninių pražangų lavina tiek vieniems ir ypatingai kitiems. Rungtynės galėjo baigtis lengvai ir užtikrintai, tačiau be emocijų nebuvo apsieita, vis dėl to "Ovirama" įsirašo užtikrintą pergalę 86:60.

 

Rungtynių žaidėjai:

Naudingiausias rungtynių žaidėjas: Rokas Šimkevičius "Ovirama" 14 tšk., 9 rez. perd., 6 atk. kam., 6 per. kam., 26 nb.

Aidas Viršilas "Ovirama" 20 tšk., 11 rez. perd., 5/7 trit. met., 25 nb.

Gytautas Kibelkis "Izoton" 11 tšk., 17 atk. kam., 8 išpr. praž., 24 nb.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:

 


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti