Aistrų kupinose rungtynėse „Stasmilos“ pergalė

Aistrų kupinose rungtynėse „Stasmilos“ pergalė 1372

Gruodžio 13d.  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko „Stasmila“ ir „Izoton“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 65:54 (15:16; 8:15; 24:15; 18:8) iškovojo „Stasmila“

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių, aikštelėje dominavo „geležinė“ gynyba ir tik likus 3 minutėms iki kėlinio pabaigos, komandos pradėjo realizuoti savo metimus. Nors „Izoton“ komanda ir atsikovojo 8 kamuolius puolime, tačiau tai nepadėjo susikurti didesnio pranašumo. O pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 15:16

Antrajame kėlinyje ir toliau dominavo gynyba, tiek vienoje barikadų pusėje, tiek kitoje. Komandos keitėsi netaikliais metimais, o likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos, „Stasmila“ komandoje pasipylė klaidos, tuo pasinaudoję „Izoton“ krepšininkai sugebėjo padidinti savo pranašumą iki 8 taškų. Antrasis kėlinys baigėsi 23:31.

Po ilgosios pertraukos savo optikas sureguliavę „Stasmilos“ krepšininkai surengė 13:6 spurtą, priversdami „Izoton“ komandos trenerį Aivarą Preikšaitį imti minutės pertraukėlę, po kurios pavyko stabilizuotis, tačiau trečiąjį kėlinį baigė turėdami vieno taško deficitą (47:46).

Ketvirtajame kėlinyje „Stasmila“ komanda „prapliūpo“ tritaškiais metimais, kurie „nuplovė“ „Izoton“ komandą ir tai leido laimėti šio vakaro rungtynes rezultatu 65:54.

Rungtynių žaidėjai: MVP (Stasmila) Karolis Opulskis 18 t., 6 atk. k., 3 rez.p., 7 išp. p., 21 n. b.

Paulius Piktuižis (Stasmila) 10 t., 7 atk. k., 2 rez.p., 3 išp. p., 13 n. b.

Gytautas Kibelkis (Izoton) 11 t., 11 atk. k. 4 išp. p., 17 n. b.