Antrojoje rungtynių pusėje "Dragūnai" paleido rungtynes

Antrojoje rungtynių pusėje "Dragūnai" paleido rungtynes 1213

Sausio 24 dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko Reborda – Girulių bendruomenė“ ir „Dragūnai“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 89:72 (26:27; 19:21; 29:12; 15:12) iškovojo „Reborda – Girulių bendruomenė“.

Pirmajame kėlinuke geriau sekėsi „Dragūnams“. „Reborda – Girulių bendruomenė“ niekaip nesugebėjo susitvarkyti savo gynybos, o „Dragūnai“ lengvai rinko taškus. Minimaliu pranašumu kėlinuką laimėjo „Dragūnai“.

Antrajame kėlinuke „Dragūnai“ įgijo dviženklį pranšumą, tačiau neilgam. Iš naujo susistygavę „Reborda – Girulių bendruomenė“ sumažino atsilikimą ir po dviejų kėlinių atsilikinėjo vos vienos atakos skirtumu, rezultatu 45:48.

Trečiajame kėlinuke „rebordininkai“ perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir persvėrė rezultatą į savo naudą, o „Dragūnai“ buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės. Tačiau po jos „Reborda –Girulių bendruomenė“ ir toliau spurtavo, o daugiausiai prisidėjo Tautvydas Gudas pataikęs 4 tritaškius per kėlinį. Po trijų kėlinių „Reborda – Girulių bendruomenė“ pirmavo 74:60.

Ketvirtajame kėlinuke „Reborda – Girulių bendruomenė“ tik padidino savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 89:72.

Rungtynių žaidėjai: MVP Tauvydas Gudas (Reborda – Girulių bendruomenė) 23 t.,2 atk. k., 6 rez. p., 3 išp. p., 27 n. b.

Domantas Tėvelis (Reborda – Girulių bendruomenė) 10 t., 3 atk. k., 4 rez. p., 4 per. k., 17 n. b.

Paulius Parnarauskas (Dragūnai) 21 t., 10 atk. k., 4 rez. p., 30 n. b.