Aršioje dvikovoje „Autoegida“ ekipos pergalė

Aršioje dvikovoje „Autoegida“ ekipos pergalė 136

Gruodžio 20 dieną  „Simuvos“ taurėje susigrūmė  „Autoegida“ ir „Simuva“ ekipos. Atkaklioje dvikovoje pergalę rezultatu 74-68 (11-21; 21-15; 25-17; 17-15) iškovojo „Autoegida“.

Rungtynes „Simuva“ pradėjo nepakartojamai, per pirmas penkias minutes ekipa nepraleido nei taško, o švieslentė rodė rezultatą 11-0. Įpusėjus kėliniui tinklelį skrodė ir pirmasis taiklus „Autoegida“ komados metimas. Kėlinys baigėsi rezultatu 21-11.

Antrame kėlinyje žaidimas išsilygino, bet „Simuva“ rungtyniavo išmintingiau, deja šį kartą išmintingumas nepadėjo, o kėlinį laimėjo „Autoegida“. Įpusėjus rungtynėms rezultatas 36-32 „Simuva“ priekyje 4 taškais.

Trečiajame ketvirtyje „Autoegida“ šovė į priekį ir prabėgus trims minutėms išlygino rezultatą. Visą kėlinį „Autoegida“ rungtyniavo sėkmingiau ir pasibaigus ketvirčiui turėjo 4 taškų pranašumą 57-53.

Paskutiniame ketvirtyje prasidėjo tikras nervų išbandymas. Žaidėjai vienas po kito rinkosi pražangas, o aikštelė buvo tiesiog šlapia nuo prakaito lašų. Likus 2 minutėms Andrius Drakšas smeigė tolimą metimą ir po ilgos pertraukos ekipai sugrąžino solidesnį 4 taškų pranašumą (66-62). Likus pusantros minutės prasidėjo baudų maratonas kurį laimėjo „Autoegida“. Rungtynių sirena skelbė „Autoegida“ komandos pergalę rezultatu 74-68.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Autoegida“: Andrius Drakšas 19t. 9 atk.kam. 22 n.b.

„Autoegida“ Evaldas Brasas18 t. 7 atk.kam. 22 n.b.

„Simuva“ Osvaldas Kurauskas 24t. 23 n.b.