Atvirose rungtynėse rami "Lavango Group" pergalė

Atvirose rungtynėse rami "Lavango Group" pergalė 1046

Gruodžio 16 dieną "Prolain" taurėje susitiko "Lavango Group" ir "Autoegida" komandos. Atvirose ir lengvose rungtynėse "Lavango Group" iškovojo pergalę rezultatu 95:86 (28:24; 30:16; 24:28; 13:18).

Rungtynės prasidėjo atviru tempu. Abi komandos žaidė lengvą krepšinį ir nė viena nepersistengė gynyboje. Po pirmojo kėlinuko "Lavango Group" turėjo trapią 4 taškų persvarą 28:24.

Antrajame kėlinyje įvyko rungtynių lūžis. Tadas Maželis ir Vytautas Šarakauskas pradėjo siautėti ir "Autoegida" nerado jokių priešnuodžių. "Lavango Group" greitai susikrovė dviženklį taškų pranašumą, o į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis pirmaudami 58:40.

Antroje rungtynių pusėje "Lavango Group" kiek atleido vadeles ir leido varžovams priartėti, tačiau prilaikė juos iki saugaus atstumo, to pasekoje ramiai uždarė rungtynes ir jas laimėjo 95:86.

MVP: Tadas Maželis "Lavango Group" 24 tšk., 9 atk. kam., 8 rez. perd., 7 per. kam., 6 išpr. praž., 5 praž., 38 nb.

Vytautas Šarakauskas "Lavango Group" 15 tšk., 17 atk. kam., 6 rez. perd., 36 nb.

Edvardas Varpiotas "Autoegida" 25 tšk., 18 atk. kam., 29 nb.

Andrius Drakšas "Autoegida" 15 tšk., 5 atk. kam., 4 rer. perd., 3 per. kam., 18 nb.