Audringai sirgalių palaikoma "VKKM - Saulės kaina" iškovojo pergalę, tačiau "Dragūnai" keliauja į pusfinalį 1235

Vasario 17 dieną „Bendruomenių“ mažosios taurės atsakomosiose ketvirtfinalio varžybose susikovė „VKKM - Saulės kaina“ ir „Dragūnai“ komandos. Po pirmų tarpusavio varžybų „Dragūnai“ turėjo 8 taškų persvarą, tad šiose rungtynėse „VKKM - Saulės kaina“ komanda norėdami žaisti pratęsimą turėjo laimėti bent 8 taškais. Gausiai susirinkusių ir audringo palaikymo sulaukusi „VKKM - Saulės kaina“ laimėjo rungtynės 74-72 (18:18; 18-18; 15-19; 23-17).

Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė apylygiai ir dominavo kieta ir vyriška kova, tad to pasekoje keitėsi pirmaujančios komandos, tačiau į ilgąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis esant lygiam rezultatui 36-36, bet bendras dviejų rungtynių rezultatas reiškė 8 taškų „Dragūnai“ komandos persvarą.

Po didžiosios pertraukos „Dragūnai“ po Gilmanto Makačino dvitaškio susikrovė rekordinį 5 taškų persvarą 49-44, tačiau į tai Justas Dargevičius atsakė taikliu tolimu metimu o po atakos Tauras Klakauskas perėmė kamuolį ir išprovokavo Daliaus Adomaičio nesportinę pražangą po kurios Tauras Klakauskas realizavo abu baudų metimus ir Dargevičius pridėjo dvitaškį ir „VKKM – Saulės kaina“ pirmavo 51-49, tačiau į tai Dalius Adomaitis atsakė 4 taškais ir Edvinas Tumas pridėjo dvitaškį ir po kėlinuko 55ž51 „Dragūnai“ priekyje.

Ketvirtajame kėlinuke „Dragūnai“ pirmavo net 8 taškais (61-53) tačiau jaunieji krepšininkai nepasidavė ir po Mato Staugaičio taiklaus tritaškio likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos lygus rezultatas 64 – 64. Jaunimas iškovojo pergalę, tačiau pritrūko jėgų, kad tai padarytų reikiamu skirtumu ir į „Benruomenių“ mažosios taurės pusfinalį keliauja „Dragūnai“.