"Autoegida" davė kovos "Hidrostatybai"

"Autoegida" davė kovos "Hidrostatybai" 161

Sausio 17 vakarą "Simuvos" taurėje susitiko "Autoegida" ir "Hidrostatyba" komandos. "Autoegida" davė rimtą kovą varžovams, tačiau teko pripažinti pranašumą rezultatu 70:67 (26:17; 21:15; 8:19; 15:16).

Pirmajame kėlinyje "Hidrostatyba" dominavo puolime ir pirmąjį kėlinuką vainikavo Herkaus Kumpio metimas. Po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 26:17.

Antrame kėlinyje Herkus Kumpys pridėjo dar du tolimus metimus iš eilės ir komandas jau skyrė 17 taškų.  Kėlinio eigoje niekas nekito ir "Hidrostatyba" pirmavo 47:32.

Po ilgosios pertraukos "Autoegida" kilo į lemiamą šturmą ir sumažino skirtumą iki 43:52. Po minutės pertraukėlės "Autoegida" ir toliau tęsė sėkmingą pasirodymą, o po trijų kėlinukų atsilikinėjo tik 51:55.

Ketvirtame kėlinyje vyko arši kova, o "Autoegida" buvo net įsiveržus į pirekį, tačiau "Hidrostatybos" nervai buvo stipresni. Jonas Dumašius baudos metimu įtvirtino "Hidrostatybos" pergalę 70:67.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Gintautas Kybelkis "Autoegida" 9 tšk., 14 atk. kam., 21 nb. (Prizą įsteigė "Neptūnas-Akvaservis")

Mantas Kudys "Hidrostatyba" 9 tšk., 7 atk. kam., 14 nb.

Evaldas Brasas "Autoegida" 19 tšk., 16 nb.