"Autoegida" išsaugojo pergalę savo rankose

"Autoegida" išsaugojo pergalę savo rankose 413

Lapkričio 21 vakarą "Valgyksveikai.lt" taurėje susitiko "Autoegida" ir "Urbovita" komandos. Aukštaūgių tandemo vedami "Autoegidos" vyrukai išvaistę persvarą nugalėjo varžovus rezultatu 64:60 (25:10; 14:19; 15:12; 10:19).

Rungtynės nuo pat pirmų minučių pasižymėjo aukšta sparta ir "Autoegida" pirmiau apsipratę prie ritmo tuo pasinaudojo kur kas geriau. Po pirmojo kėlinuko rezultatas 25:10.

Antrame ketvirtyje ir toliau nesulaikomai žaidė abiejose aikštelės pusėse "Autoegidos" aukštaūgių duetas- Gytautas Kibelkis ir Domininkas Vaitkus, tačiau "Urbovita" artėjo prie varžovų ir į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis turėdami 10 taškų deficitą (29:39).

Po ilgosios pertraukos "Autoegida" vėl kiek atrodė šviežiau, tačiau "Urbovita" ritmingai mažino atsilikimą, kuris tirpo palaipsniui. Po spurto 11:0 komandas skyrė tik 7 taškai, rungtynių pabaigoje atgijo intriga, tačiau "Autoegida" pergalės iš savo rankų nepaleido (64:60).

MVP: Domininkas Vaitkus "Autoegida" 14 tšk., 17 atk.. kam., 5 išpr. praž., 28 nb.

Gytautas Kybelkis "Autoegida" 13 tšk., 14 atk. kam., 4 rez.perd., 7 blk. (!), 26 nb.

Modestas Jurkaitis "Urbovita" 5 tšk., 9 rez. perd., 5 išpr. praž., 15 nb.

Aurimas Girdenis "Urbovita" 18 tšk., 3 per. kam., 14 nb.