"Autoegida" neišgyveno pirmo kėlinio katastrofos

"Autoegida" neišgyveno pirmo kėlinio katastrofos 472

Trečiadienį, sausio 16 dieną  „Valgyksveikai.lt“ taurėje susigrūmė „Autoegida“  ir „Gobana“. Nuostabiai pirmajame kėlinyje rungtyniavusi „Gobana“ iškovojo pergalę rezultatu 93-55 (27-3; 25-25; 29-11; 12-16).

Rungtynes „Gobana“ pradėjo nuostabiai, ekipa puikiai gynėsi ir puolime gražiu žaidimu rinko taškus. „Autoegida“ ekipai krepšys buvo tarsi užrištas, komanda per ketvirtį pelnė viso labo tik 3 taškus. Po pirmo kėlinio „Gobana“ jau triuškino varžovus rezultatu 27-3.

Antrame kėlinyje „Autoegida“ pagaliau susitelkė ir rungtyniavo kiek geriau, „Gobana“ atsipalaidavo bet įpusėjus rungtynėms vis tiek pirmavo solidžiu pranašumu 52-28.

Antroje rungtynių pusėje „Gobana“ toliau sėkmingai didino pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 93-55.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Gobana“ Dainius Rupšys 15t. 9 atk.kam. 28 n.b.

„Gobana“ Paulius Žurna 21t. 6 atk.kam. 6 rez.perd. 26 n.b.

„Gobana“ Remigijus Kasparavičius 15t. 9 atk.kam. 7 rez.perd. 26 n.b.