"Autoegida" po atkaklios kovos iškovojo pergalę

"Autoegida" po atkaklios kovos iškovojo pergalę 1054

Sausio 9 dieną "Prolain" taurės varžybose susitiko penkiese į rungtynes atvykę "Ovirama" krepšininkai ir "Autoegida" komanda. Gana atkaklioje rungtynių pabaigoje 21 taško persvarą išbarsčiusi "Autoegida" iškovojo svarbią pergalę rezultatu 83:80 (22:16; 26:15; 16:29; 19:20).

Rungtynes aktyviau pradėjo „Autoegida“ išsiverždami į priekį 10-4, tačiau jų varžovai po minutės pertraukėlės ne tik sumažino atsilikimą, bet ir persvėrė rezultatą. Antrajame kėlinyje „Autoegida“ suaktyvuino gynybą ir greitomis atakomis padidino savo pranašumą iki 17 taškų (48-31).

Po didžiosios pertraukos kai jau atrodė „Autoegida“ komanda susikrovė rekordinę 21 taško (59-38) persvarą „Ovirama“ atgijo ir pradėjo palaipsniui mažinti atsilikimą, ko pasekoje likus 4 minutės atsilikinėjo tik vienu tašku, o likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos atsilikinėjo 9 taškais (83-74), tada Albertas Valiulis smeigė du tolimus metimus po puikių Aido Viršilo perdavimų ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų, tačiau visi likę metimai skriejo pro šalį ir teko pripažinti „Autoegida“ komandos pranašumą.

MVP: Edvardas Varpiotas "Autoegida" 20 tšk., 13 atk. kam., 24 nb.

Mindaugas Norkus "Autoegida" 12 tšk., 15 atk. kam., 21 nb.

Vitalij Sokolov "Ovirama" 29 tšk., 11 atk. kam., 46 nb.