"Autoegida" vedama A. Majausko ir G. Kibelkio išlygino serijos rezultatą - 1:1

"Autoegida" vedama A. Majausko ir G. Kibelkio išlygino serijos rezultatą - 1:1 531

Kovo 6 d. “Valgyksveikai.lt” taurės antrose ketvirtfinalio serijos rungtynėse susitiko “Autoegida” ir “Gobana” ekipos. Įtin atkaklioje dvikovoje “Autoegida” išlygino serijos rezultatą - 86:85 (27:22; 18:27; 25:12; 16:24)

Pirmąjame kėlinuke vyko žaidimas taškas į tašką. Antroje kėlinuko pusėje savo lyderio vaidmenį puikiai įgyvendinti pradėjo “Autoegida” krepšininkas Gytautas Kibelkis, kuris rungtynes pradėjo monstriškai ir po pirmojo kėlinuko savo komandai leido pirmauti – 27:22.

Antrąjame kėlinuke “Gobana” žaidėjų Evaldo Lengvino ir Elvino Gintvainio tritaškiai metimai priartino komandą prie savo varžovų iki 1 taško, tačiau tad air vėl galingas “Autoegida” duetas – Aurimas Majauskis ir Gytautas Kibelkis leido savo komandai turėti dviženklę persvarą. Tačiau per likusias tris minutes “Gobana” surengė galingą spurtą ir ik kėlinuko pabaigos spėjo ne tik išlyginti rungtynių rezultatą, tačiau ir persverti savo naudai – 49:45.

Trečiasis ketvirtis vėl prasidėjo lygia kova taškas į tašką. „Autoegida“ suaktyvino gynybą ir išnaudojo savo progas puolime ir besibaigiant trečiąjam ketvirčiui jau turėjo 8 taškų pranašumą – 67:59. O po paskutinę kėlinio sekundę Andrius Majausko pataikyto tritaškio metimo pastarieji buvo priekyje – 70:61.

Ketvirtąjame kėlinuke „Autoegida“ iš visų jėgų stengėsi išlaikyti savo pranašumą, tačiau „Gobana“ lengvai nepasidavė ir tritaškiais metimais vėl priartėjo prie savo varžovų. Likus žaisti 3 min. rungtynės pasiekė įtampos tašką, „Gobana“ žaidėjas Elvinas Gintvainis gavo dvi technines pražangas ir buvo priverstas palikti varžybas, o tuom pasinaudojusi „Autoegida“ likus žaisti 40 sekundžių pirmavo 86:81. Evaldas Lengvinas smeigė tritaškį su pražangą ir pastarieji prie „Autoegida“ priartėjo vienu tašku – 86:85. Paskutinėmis sekundėmis skriejęs „Gobana“ krepšininko Aurimo Zaburo dvitaškis metimas tikslo nepasiekė ir „Autoegida“ išlygino serijos rezultatą – 1:1.

MVP: „Autoegida“ Gytautas Kibelkis – 23 t., 13 at.k., 37 n.b.

„Autoegida“ Andrius Majauskis – 36 t., 31 n.b.

„Gobana“ Haroldas Venskus – 7 t., 8 rez.p., 20 n.b.