Autsaiderių derbis: "Coldeta" tiesiog padovanojo pergalę varžovams

Autsaiderių derbis: "Coldeta" tiesiog padovanojo pergalę varžovams 1215

Sausio 25 dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko Redo“ ir „Coldeta“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 85:82 (19:22; 16:22; 25:16; 25:22) iškovojo „Redo - WestTransit“.

Pirmojoje rungtynių pusėje vyko apylygė kova iki tol kol „Redo - WestTransit“ neprarado savo lyderio Danieliaus Gailiaus, kuris po diskvalifikacinės pražangos po ginčų su teisėjais jau pirmajame kėlinuke buvo išvarytas iš aikštės. „Coldeta“ ekipai pavyko tuo pasinaudoti ir pabėgti nuo varžovų dviženkliu pranašumu. Po pirmųjų dviejų kėlinių priekyje rezultatu 44:35 laikėsi „Coldeta“ ekipa.

Antrojoje rungtynių pusėje ir toliau vyko arši kova taškas į tašką. Priekyje pabėgdavo tai viena, tai kita komandos ir rungtynių nugalėtojas nebuvo aiškus iki pat paskutiniųjų rungtynių minučių. Likus dviem minutėm iki rungtynių pabaigos rezultatą tritaškiu metimu išlygino Deivdas Badauga (Redo - WestTransit). Likus vienai minutei vienu taškeliu priekyje buvo „Coldeta“, tačiau tada nelaiku ir nevietoje prasižengė Artūras Iljinas (Coldeta), o pražanga nusiuntė Deividą Badaugą prie baudų metimo linijos, kuris šaltakraujiškai abu metimus realizavo ir išvedė taškeliu į priekį savo komandą. Iki rungtynių pabaigos buvo likusios 8 sekundės ir „Coldeta“ turėjo kamuolį savo rankose ir galimybę nuspręsti šiu rungtynių likimą. Tačiau komanda padarė klaidą, po kurios kamuolį perėmė tas pats Deividas Badauga, o po pražangos, vėl realizavo abu baudos metimus. Per paskutiniąją ataką Deimantas Juodka, švystelėjo tolimą metimą tikėdamsis baudos, tačiau teisėjų švilpukai tylėjo ir pergalę rezultatu 85:82 iškovojo „Redo - WestTransit“ komanda.

Rungtynių žaidėjai: MVP Paulius Adomaitis (Redo - WestTransit) 19 t., 13 atk. k., 4 išp. p., 21 n. b.

Deividas Badauga (Redo - WestTransit) 16 t., 3 atk. k., 2 rez. p., 16 n. b.

Paulius Girdvainis (Coldeta) 19 t., 9 atk. k., 23 n. b.