Autsaiderių dvikovoje pagaliau atsidarė: "Adrijus - Mano būstas" iškovojo įtikinamą pergalę 1148

Lapkričio 2 dieną "Bendruomenių" taurėje susitiko lygos autsaideriai. Pergalių skonio dar nepajautę "Adrijus - Mano būstas" ir "Coldeta" komandos. Užtikrintą pergalę pagaliau iškovojo "Adrijus - Mano būstas" įveikę lygos naujokus rezultatu 72:55 (19:12; 16:15; 22:14; 15:14).

Jau nuo pirmų rungtynių minučių "Adrijus - Mano būstas" įrodinėjo savo pranašumą, kova vyko gal kokias 5 minutes. "Adrijus - Mano būstas" laimėjo visus ketvirčius ir nepaliko jokių vilčių varžovams. Su lyg kiekvienu kėliniu rotuodami savo sudėtimi vis didinosi savo pranašumą. Rungtynes buvo laimėtos nepersistengiant rezultatu 72:55.