Be intrigos: "Gargždų pramogos" pervažiavo "Hidrostatybą"

Be intrigos: "Gargždų pramogos" pervažiavo "Hidrostatybą" 505

Trečiadienį, vasario 13 dieną „Valgyksveikai.lt“ taurėje susigrūmė „Gargždų pramogos“ ir „Hidrostatyba“ komandos. Pergalę rezultatu 101-72 (29-8; 19-18; 24-21; 29-25) iškovojo „Gargždų pramogos“.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių „Gargždų pramogos“ pradėjo dominuoti krepšinio aikštelėje. „Hidrostatyba“ puolimas buvo bedantis, o ekipa po pirmo kėlinio atsiliko rezultatu 29-8.

Antrame kėlinyje „Gargždų pramogos“ toliau triuškino varžovus, antroje kėlinio pusėje prabudo „Hidrostatyba“ komandos snaiperis Tomas Karalius, jis pataikė tris tritaškius iš eilės ir sumažino savo ekipos atsilikimą iki 48-26.

Antroje rungtynių pusėje „Gargdždų pramogos“ lengvai išlaikė pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 101-72.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Gargždų pramogos“ Ernestas Jonkus 25t. 7 atk.kam. 7 rez.perd. 34 n.b.

„Gargždų pramogos“ Laimonas Remeikis 25t. 19 atk.kam. 30 n.b.

„Hidrostatyba“ Arijus Adomauskas 28t. 6 atk.kam. 20 n.b.