Chaoso pilnose rungtynėse „Izoton“ komandos pergalė

Chaoso pilnose rungtynėse „Izoton“ komandos pergalė 1349

Lapkričio 22d.  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko „VKKM – Saulės kaina“ ir „Izoton“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 86:57 (21:9; 20:25; 21:10; 24:13) iškovojo „Izoton“

Nuo pat pirmų minučių „Izoton“ komandą griebė „jautį už ragų“ ir spurtavo 13:3, o „VKKM – Saulės kaina“ komanda buvo priversta imti minutės petraukėles, kurios situacijos negerino. O pirmasis kėlinys baigėsi 9:21 „Izoton“ komandos naudai.

Antrajame kėlinyje „VKKM – Saulės kaina“ krepšininkams pavyko perimti keletą kamuolių, užbėgti į greitą puolimą ir sumažinti atslikimą iki 7 taškų (34:41).

Po ilgosios pertraukos iš krepšinio buvo pereita prie „karštos bulvės“ žaidimo, daug skubotų sprendimų bei netaiklių metimų. Antroje kėlinio pusėje „Izoton“ komandai pavyko susikrauti 18 taškų pranašumą. O trečiasis kėlinys baigėsi 44-62.

Ketvirtajame kėlinyje „Izoton“ komanda perėmė visišką runtynių kontrolę, rezgė vieną sėkmingą ataką po kitos, taip laimėdami šio vakaro rungtynes rezultatu 57:86.

Rungtynių žaidėjai: MVP (Izoton) Martynas Rimkus 14 t., 10 atk. k., 7 rez.p., 6 išp. p., 32 n. b.

Lukas Patašius (Izoton) 14 t., 9 atk. k. 25 n. b.

Vilius Aleksandrovas (VKKM – Saulės kaina) 10 t., 4 atk. k. 10 n. b.