"Coldeta" ekipai iš dešimto karto pagaliau pavyko iškovoti pirmąją pergalę

"Coldeta" ekipai iš dešimto karto pagaliau pavyko iškovoti pirmąją pergalę 1186

Gruodžio 20 dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko Coldeta“ ir „Redo“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 75:59 (20:15; 13:20; 26:7; 16:17) iškovojo „Coldeta“.

Rungtynes abi komandos pradėjo gerai. „Coldeta“ pradžioje dviem atakom pabėgo į priekį, tačiau „Redo“ nepasimetė ir greitai atsilikimą panaikino. Kėlinuko pabaigą geriau sužaidė „Coldeta“, kuri po pirmojo ketvirčio pirmavo rezultatu 20:15.

Antrasis kėlinukas atrdoė labai panašiai kaip ir pirmasis. Pirmiau „Coldeta“ pabėgo truputį į priekį, paskui „Redo“ sugrįžo vėl atgal į rungtynes. Tik jau šį kartą, truputuką geriau užbaigę kėlinį priekyje dviem taškais buvo „Redo“ ekipa.

Trečiąjį ketvirtį su trenksmu pradėjo „Coldeta“. Po sėkmingos jų atkarpos puolime „Redo“ buvo priversta prašyti minutės perttraukėlės. Tačiau „Coldeta“ neatleido vadžių ir išlaikė tokį patį tempą visą kėlinį, kas padėjo po trijų kėlinukų pirmauti dviženkliu pranašumu, rezultatu 59:42.

Ketvirtajame kėlinyje nieko stebuklingo neįvyko „Coldeta“ nepaleido rungtynių iš savo rankų šį kartą. Tarsi Marijono Mikutavičiaus dainoje "Trys milijonai" „nenuleidžiam galvos, net  jeigu mums nesiseka devynis kartus iš eilės“, taip ir „Coldeta“ po devynių pralaimėjimų pagaliau iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 75:59.

Rungtynių žaidėjai: MVP Žilvinas Srėbalius (Coldeta) 24 t., 15 atk. k., 2 rez. p., 2 išp. p., 1 blk., 33 n. b.

Deimantas Juodka (Coldeta) 17 t., 2 atk. k., 5 rez. p., 24 n. b.

Paulius Adomaitis (Redo) 18 t., 9 atk. k., 1 rez. p., 20 n. b.