"ColliCare Logistics" įsirašo dar vieną pergalę

"ColliCare Logistics" įsirašo dar vieną pergalę 1157

Lapkričio 15  dieną  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko Coldeta“ ir ColliCare Logistics“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 60:84 (14:13; 9:23; 17:24; 20:24) iškovojo „ColliCare Logistics “.

Abi komandos rungtynes pradėjo neblogai. Pirmąji kelinuką rezultatu 14:13 laimėjo “Coldeta”.

Antrajame kėlinuke rungtynių kontrolę į savo rankas perėmė “ColliCare Logistics”. Jie persvėrė rezultatą savo naudai, susikrovė dviženklį pranšumą ir po pirmųjų dviejų kėlinių jau pirmavo rezultatu 36:23.

Trečiajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė. “ColliCare Logistics” išlaikė savo pranašumą ir po trijų ketvirčių pirmavo rezultatu 60:40.

Ketvirtajame kėlinuke iš esmės liko tik formalumai, su kuriais be jokių didelių rūpesčių susitvarkė “ColliCare Logistics” ekipa. Nemažai greitose atakose pelnytų taškų tik dar labiau padidino atotrūkį nuo varžovų. Rezultatu 84:60 pergalę iškovojo “ColliCare Logistics” komanda.

Rungtynių žaidėjai: MVP (ColliCare Logistics) Domininkas Vaitkus 18 t., 12 atk. k., 1 rez. p., 6 išp. p., 4 per. k., 26 n. b.

Andrius Drakšas (ColliCare Logistics) 22 t., 4 atk. k., 2 rez. p., 3 išp. p., 24 n. b.

Žilvinas Srėbalius (Coldeta) 16 t., 21 atk. k.,  2 rez. p., 6 išp. p.,  32 n. b.