"ColliCare Logistics" iškovojo įtikinamą pergalę

"ColliCare Logistics" iškovojo įtikinamą pergalę 1132

Spalio 18 dieną „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko „ColliCare Logistics“ komanda ir „ant bangos“ šiuo metu esanti „Dragūnai“ komandos krepšininkai. „ColliCare Logistics“ šventė įtikinamą pergalę rezultatu 92-69 (23-17; 30-18; 16-11; 23-23).

Rungtynes aktyviau pradėjo „Dragūnai“, kurie vedami Daliaus Adomaičio pelniusio 8 taškus ir Tomo Mikalausko pelniusio 7 taškus pirmavo didžiąją pirmo kėlinuko dalį, tačiau antroje kėlinuko pusėje Domininkas Vaitkus (ColliCare Logistics) ėmėsi iniciatyvos ir padėjo savo komandai susikrauti 6 taškų pranašumą (23-17).

Antrajame kėlinuke „Dragūnai“ komandos gynybą subyrėjo, o jų varžovai smaginosi greitose atakose didindami savo pranašumą, kuris kėlinuko pabaigoje pasiekė net 18 taškų (53-35).

Po didžiosios pertraukos sukurti intrigos nebepavyko ir lengvą pergalę šventė „ColliCare Logistics“ komandos krepšininkai.

MVP Domininkas Vaitkus (ColliCare Logistics) 19 tšk., 9 atk.k., 28 n. b.

Andrius Drakšas (ColliCare Logistics) 20 tšk., 6 at. k., 4 per.k. 26 n. b.